Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SÜRGŐS: okostelefont akarok...

SÜRGŐS: okostelefont akarok venni, de nem tudom milyet? Több infó lent

Figyelt kérdés

szóval okostelefonre lenne szükségem, eddig a HTC HD2-n gondolkodtam, de most már nem vagyok benne biztos.

17 éves lány vagyok, elég kicsi kézzel, ezért bizonytalanodtam el. Ha tudnátok nekem ajánlani vmi kisebb telefont, vagy szerintetek megszokom majd a HD2-ot? és most ne támadjon senki h milyen telefon is elég lenne nekem, mert nekem nem csak selejt kell, de oylan ami bírja kb 4 vagy több évig is.


2010. dec. 10. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha kicsi kell akkor ott a Se x10 mini pro. Nem olyan jó mint a HD2 de nagyon jó kis teló szerintem. De ha van pénzed a HD2-re akkor szerintem vedd meg. :)
2010. dec. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 bp1985 ***** válasza:
A nokia 5110-es is kibírja 4-5 évig. Bár olyat már nem kapni, de a nagy része megy még. Amúgy mire kell a telefon? hd2 felesleges, nem bántásnak mondom, ráadásul nem is női telefon.
2010. dec. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
HTC Legend. A szinte unibody-s fémházzal ki fogja bírni 4-5 évig lazán.
2010. dec. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nokia 6120 classic! Bírja a strapát! Nagyobb igénybevétel esetén 2-3 év múlva burkolat és akksi csere de ez nem drága!
2010. dec. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

koszi az eddigi válaszokat. esetleg még valaki?

a nokia 5110-esen gondolkodom, elég jól néz ki.

legendet azért enm akarok mert a baratnom azt fog venni karacsonyra, meg nekem az annyira nem tetszik :/

SE-m már volt, de nekem nem nagyon tetszik, mostanában a HTCk tetszenek, de szerintetek a HD2 nem állna jól a kezemben, minth értitek nagy lenne vagy ilyesmi?

2010. dec. 10. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!