Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung mChamp-em van és...

Samsung mChamp-em van és amikor be akarok lépni az internetbe kiírja, hogy hálózati hiba. Mi a baj?

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 11:37
 1/2 Krisztián 2 válasza:
Az a baj hogy a kártyán ha van pénz hiába van, mert előbb fel kell hívni az ügyfélszolgálatot, és be kell kapcsoltatni az internetet, mert anélkül nem fog működni. Ha vodafonos vagy egyszerű a dolgod mert, elküldöd a 1270- re a NAPI szót, és bekapcsolják az internetet. ehhez kell 150ft a kártyán de számos internet funkció van a vodafon-nál. ha aktiválták akkor ki- és be kell kapcsolni a telefont, és már lehet is internetezni rajta. de kérlek írd meg nekem hogy 20-as 30-as vagy 70-es vagy.
2011. nov. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ezt T-Mobilnál próbáltam, a 0.facebook miatt.


Az internet profilokat, legalábbis az alapértelmezett internetprofilt csak a beállítások>alkalmazások>internet>internetprofilok-nál lehet módosítani, aktiválni.

Tehát ott a kezdőlapot 0.facebook.com-ra állítottam, nehogy más oldalt is használjon, mert valami horribilisek az árai ennek a netstartnak...

Lehet, hogy nem sorrenben mondom a többi beállítást, mert nincs itt előttem a telefon.

Szóval csatorna: első sorban gprs,

proxí: ki,

port: 80

gprs beállítások>

név: wnw (a webnwalk után),

azonosító: wap

Jelszó: Wap.


Nekünk így működik perpillanat. Remélem, segítettem!

2011. dec. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!