Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van az ha csörög a...

Miért van az ha csörög a telefonom, a csörgés közben hallom a hogy mit beszél aki hív?

Figyelt kérdés
Ha lerakom a telefont akkor akivel beszéltem még hallja hogy én mit beszélek?Remélem érthetően írtam le!
2010. dec. 11. 17:05
 1/9 anonim ***** válasza:

ha a te telefonodon már akkor beszél vki mielőtt felvennéd, jó telód lehet XD


hát nem sikerült érthetően leírni :/

2010. dec. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen akkor lehet hallani amikor még fel sem vettem!Komolyan!
2010. dec. 11. 17:33
 3/9 anonim ***** válasza:

Hogy hallod b*meg,mikor csörög a telefon?

fake a kérdés...-.-

2010. dec. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy lázas vagy. Fordulj orvoshoz.
2010. dec. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
skizofrén... mármint a telefon :)
2010. dec. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom minek ír aki nem tud normális választ adni!Pl a telefonon be lehet állítani h halkan csörögjön vagy néma legyen,na ilyenkor lehet hallani ha a hívó fél beszél,pedig még nem nyomtam rá a felvevő gombra!Ezt most halál komolyan kérdezem!!!
2010. dec. 13. 12:05
 7/9 anonim válasza:
Itt a telefonoddal van a "gond". Ne is keress a beállításokban rá mert erre nincs megoldás amit átállíthatnál. Ez szervizben orvosolható, de én a helyedben nem vinném el, biztos vicces lehet hogy mit mondhatnak rólad mielőtt hívnak, vagy ha szórakozik veled valaki rejtett számmal, már rájöhetsz hogy ki az mielőtt felvennéd, már ha bele szólna utána... .
2010. dec. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ilyen teló kell nekem is
2010. dec. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!:)
2010. dec. 13. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!