Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Eu, Hu garancia. Mi a különbsé...

Eu, Hu garancia. Mi a különbség és miért jobb a hu?

Figyelt kérdés

Hello!

Azt értem, hogy az eu garancia az egész Európában szervizzel és a hu az meg csak Magyarországon. De nem értem miért drágább a hu-s? valaki elmagyaráznál, most mi hogy van mert ezt a telót néztem ki és itt jön szóba a garancia kérdés: [link]

köszi a segítséget


2010. dec. 15. 14:53
 1/2 anonim ***** válasza:
68%

Ez az oldalról van, amit belinkeltél:


"Az 1 év EU garanciás termékeknél a jótállási (és szavatossági) igény üzletünkben 1203.Bp. Kossuth Lajos utca 89. érvényesíthető nyitvatartási időben, hétfőtől - péntekig 10h-17h-ig. Kérjük, egyeztessen időpontot. Tel.: +36-1-284-05-75, +36-30-505-14-55, +36-70-314-67-45 E-mail: info[kukac]ujmobilok.hu. A futárszolgálattal illetve postával érkezett készülékeket abban az esetben vesszük át, ha a csomagolás sérülésmentes. A termék oda- visszaszállításáról a vásárlónak kell gondoskodni. A futárszolgálat illetve postai költségek minden esetben a vásárlót terhelik utánvétes csomagot, nem veszünk át! A HU gyártói garanciát a mobil telefont meghibásodása esetén a mobil gyártó országos hálózatában lehet érvényesíteni."


Szóval EU gari: ad rá a bolt, mert kötelező neki, de csak ott javítják, ahol vetted.

2010. dec. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
aham. oksa thx
2010. dec. 15. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!