Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ajánljatok okostelefont kérlek!?

Ajánljatok okostelefont kérlek!?

Figyelt kérdés

Lassan szeretnék új telefont venni, de nem tudom mit érné meg nekem, ezért gondoltam hátha Ti tudtok segíteni.


Nagy kijelző és fizikai qwery billentyűzet lenne az alap, mert elég sok szöveget gépelnék. Ezen felül GPS, min. 2 Mp kamera, és hangrögzítés funkció.


Ja, és persze lehessen telefonálni meg SMS-ezni :)

Meg olcsó is legyen, épp ezért Iphone, Nokia és hasonlók kizárva. Név miatt nem veszek drágán telefont.



Van ilyen, vagy felejtsem el, és vegyek több eszközt a feladatra?


2010. dec. 17. 10:52
 1/10 anonim válasza:
én pár hete lg optimust vettem,nem volt drága a vodában,és teljesen meg vagyok vele elégedve.
2010. dec. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Sony Ericsson Xperia X10 mini pro. a legjobb!

nekem is az volt csak ellopták 1 hete:(

már elég olcsón meg lehet venni és MINDENT tud. iszonyat jó képeket csinál (5mp), kicsi, szép szal megéri az árát:))

2010. dec. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
x10 mini pro
2010. dec. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Volt már LG Optimus a kezembe (asszem az volt) és mintha nem lenne rajta fizikai qwerty. De lehet rosszul emlékszek.


A SE x10 mini pro-n meg van fizikai qwerty, de a 2,6 colos kijelző elég picinek tűnik nekem... Amikor 1-1,5 órás sajtótájékoztatókon akarok jegyzeteket írni a telefonra, nem mindegy, mennyire nagy kijelzőt bámul az ember. Ezért is írtam, hogy minél nagyobb legyen a kijelzője, ez éppúgy fontos, mint a fizikai billentyűzet.


Ezrét nézegetem most a 7"-os androidos tableteket 22 körül, csak akkor vegyek a meglevő telefonom mellé tabletet, GPS-t, kamerát, diktafont, azt mind vigyem is magammal... Árban sem jönnék ki túl jól összességben, ezrét gondoltam okostelefonra, hisz elvileg ezeket mind tudja, csak télleg fontos dolog a kiejlző méret meg a billentyűzet.

2010. dec. 17. 13:09
 5/10 anonim válasza:

[link]

ez a Blackberry pl nagyon jó kis telcsi.


nem tudom mennyi a bolti ára, de ezen az oldalon elég olcsón kelnek el a cuccok ahogy láttam.


az xperiának télleg nagyon kicsi a kijelzője... nagy kijelzősben szerintem csak magasabb árban találsz! Pl iphone vagy Omnia2 ilyenek...

2010. dec. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

NOKIA N900!!!!

Most kezdi felfedezni a nokia is a lehetöségeket benne!

Ezt azért irom, mert most indult be az OVISTORE-n egyre több program van!!!!!!!!!!!!

2010. dec. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
motorola milestone! bár még mindig elég magas az ára, de nagyon jó gép és jól bírja a gyűrődéseket is, és elég nagy a qwerty rajta hogy kényelmesen gépelj vele
2010. dec. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Fkris ***** válasza:

Nemértem, a Nokia miért tenné rá a nevét az árra?Az iPhone-t megértem, de a nokia csúcsmodell is minimum 30e el olcsóbb, mint az iPohone 4...

Egyébként te a Nokia N900-at keresed:D

2010. dec. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Csak nézz meg egy nokiát, és egy motorolát mondjuk. A nokia mindig prémium minőség volt, - igaz, tele is pakolta sok cuccal a telókat - és így magasabb ára volt a többinél. N900 is 90-100 ezer közt van. Azért nem biztos, hogy ennyit ráköltenék egy nyomorult telefonra... Ennyiből megveszem külön-külön a fent leírt cumókat, és akkor az aku-kkapacitása is több lesz, hisz több akkut viszek.

Ezért van bajom a nokiákkal, a magas ára. Most nézegettem a ZTE Blade-et, amin ha lenne qwerty, még jó is lenne, és 32-ért lehet kapni. Ezt az árat tartom én reálisnak.

2010. dec. 17. 20:31
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát igen, ha sok a szöveg, jól jön a fizikai billentyűzet.

Ha tényleg jó kell, akkor Desire Z, bár nem olcsó... (a Blade-hez képest)

2010. dec. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!