Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak, nem fogadja el...

Mit csináljak, nem fogadja el a biztonsági kódomat a telefon?

Figyelt kérdés
Egyszercsak hipp-hopp, a névjegyekben, mikor ki akaro jelölni, h a telefon memóriáját használja, azt írja ki, h a telefon memóriája le van zárva, és kéri a biztonsági kódot, de nem fogadja el azt, amit egyszer beállítottam neki. Semmit nem fogd el. (0000, 1234, stb.) Mit csináljak??
2009. jan. 22. 13:45
 1/2 anonim ***** válasza:

volt ez nákam is. el kell vinni egy üzletbe (ahol árulnak is telókat és értenek hozzó)

gondolom a pin-kódról beszélsz...

és ott én is kaptam egy kódot ami PUK kód ( szal a neve )

mivel asszem hogy 3szor próbálkozhatsz pin-kóddal és utánna valami hosszabbat kér....

szal menj el és ezt mond el annak aki ott van ( elárusító... )

és ők majd bevonják 1-2-3 napra a gépecskét :D


remélem tudtam segíteni, üdv

Y Z A B E L L A

2009. jan. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kedves Izabella (én csak, így szép magyarul írom), nem a PIN kódról van szó, hanem ahogy a kérdező írta, a biztonsági kódról. Nem a PUK kód kell a feloldásához, hanem két lehetőség van, az egyik az újraszoftverezése a telefonnak (ekkor a gyári alapbeállítás lesz), a másik pedig, hogy bizonyos programokkal felülírják "hozzáértők" a telefon biztonsági kódját.

Esetleg amit még meg lehet oldani, ha garanciális még a készülék (vagy ha nem az, de még megvannak a vásárlást igazoló papírok, tehát nem "kéz alól" vetted), akkor beviszed a szolgáltató szervizébe, igazolod, hogy a tiéd, és segíteni fognak.

2009. jan. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!