Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak, ha az általam...

Mit csináljak, ha az általam anno beállított biztonsági kódot nem fogadja el a telefon, és hibásnak tekinti? Valahogy nem lehet kikapcsolni, vagy megszüntetni?

Figyelt kérdés
Nokia 5310 XPress Music. Régebben gyakran használtam a kódot, utána egy ideig nem. Amikor megint beírtam, már rossznak írta ki. És így nem lehet más SIM-kártyát tenni a telefonba.
2011. jan. 9. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:
nem volt közben szervízben a telefon? vagy nem frissítettél rajt szoftvert? ha bármelyik igen, akkor próbálkozz a gyári kóddal, ami általában 0000, bár a nokiáknál nem tudom de a használati utasításban benne van
2011. jan. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezt az alapbeállítást már mástól is hallottam, de senki nem tudja megmondani, hogy mi az alap kód (még szervizben sem nagyon tudták, hogy mi van...). Kipróbáltam már több egyszerűt(0000, 1234, 12345, 123456, stb.), de eddig egy sem vált be...
2011. jan. 11. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!