Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a baja a telefonomnak...

Mi lehet a baja a telefonomnak (nokia 6300)? (lent a többi)

Figyelt kérdés

Nem hiszem,hogy ezzel összefüggne,de nemrég eléggé berepedt a képernyője és a közepét szinte nem is látni,de az igazi gondom a következő lenne:van benne egy 2gb-s microSD memókártya.Arra tettem egy csomó zenét(mostmár kb.530 zene lehet rajta)és a zenelejátszó most mégszarabb,mint máskor.(máskor is voltak vele ilyen gondok-a zenelejátszóval-csak nem ilyen gyakran)azt csinja,hogy ha rámegyek,hogy pl:zenetár,előadók és kiválasztok egyet,rámegyek és iválasztok egy számot.Vagy 5 percbe is beletellett,hogy elindítja a számot,de mostmár annyit csinál,hogy újraindul az egész telefon,és megint meg kell várni,amíg újraindul a zenelejátszó.(az is csak negyedórába tellik :@)Jaés a legdurvább,hogy ha végre elindult a zenelejátszó az összes számnál van és az 530 számból csak 356-ot jelez ki.Miért?sok a zene nagyon?

(bocs a rossz leírásért,kicsit kapkodtam)


2010. dec. 20. 11:38
1 2
 1/14 MegaAgy™ ***** válasza:
SZHAR
2010. dec. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát figyelj ha annyira berepedt a képernyő akkor biztos nem csak a képernyő sérült hanem az egész telefon..annak annyi szerintem.
2010. dec. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

1.válaszoló-tartsd meg magadnak legközelebb

2.válaszoló-nem,azért még hívni meg ilyenek lehet vele,már 2 hónapja,hogy berepedt és nagyobb baja nincs.

egyébként a repedés előtt is csinált ilyet,csak nemilyen gyakran.

2010. dec. 20. 17:44
 4/14 perettyó ***** válasza:
Lehet szoftver hiba illetve az hogy nagyot kaphatott a kijelző betörésnél de szerintem dobd ki ezzel nem lehet mit csinálni esetleg probáld meg azt hogy teszel rá új szofvert és/vagy a nem rendszer programokat törlöd a telefon memoriából lehet csak túl van terhelve de ezek nem oldják meg ha fizikai baja van
2010. dec. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerüen megdöglik a nagy memókártyátol hány gb os van a telóba mert ugytom ez a teló a 4gb-ig támogat ,szerintem ez lesz a hibája
2010. dec. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
próbálj ki egy 2gb osat azzal nem lehet baja előző voltam
2010. dec. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 perettyó ***** válasza:
Kártyával nem lehet baj max nem ismerné fel de olyat nem csinálna hogy ujraindul
2010. dec. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

perettyó-mondom,hogy november,vagy október óta be van repedve és minden jó volt eddig,még a ZENELEJÁTSZÓ IS!egyébként azelőtt is voltak lyen dolgai,de nem ilyen sokszor hanem havonta kb.egyszer.

szal nem kapott nagy ütést,csak a képernyője repedt be.

13:55-2gb-os kártyám van(telitömve),de ezt le is írtam a szövegbe.

talán igazatok van ez szoftverhiba lehet,apropó már volt javítónál ilyennel(egyszer csak lefagyott aztán próbáltam bekapcsolni,de b@szott volna,de ez már egy másik történet)

2010. dec. 22. 15:17
 9/14 A kérdező kommentje:
azért kösz a válaszokat!
2010. dec. 22. 15:18
 10/14 anonim ***** válasza:

szerintem törölj a telefonról és a kártyáról is pár dolgot


olvastam valahol hogy belassulhat ha sok minden van rajta

2010. dec. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!