Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ilyen díjcsomaggal áttérhetek...

Ilyen díjcsomaggal áttérhetek más készülékre?

Figyelt kérdés

LG KP502-esem van, kb. 1 évvel ezelött vettük decemberben, azóta le is járt már az egy év.

Valami ECO díjcsomagom van, ennél többet nem tudok.


Az érdekelne, hogy iPhone 4-re vagy 3GS-re átválthatok-e a mostani LG KP502-esemröl?


2010. dec. 20. 16:49
 1/5 A kérdező kommentje:

Nem nagyon látom át a T-Mobile oldalát.. ezért is kérek segítséget :S

De ha megmondjátok milyen adatok kellenek még, akkor leírom..

2010. dec. 20. 16:49
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha egy évet írtál alá, vehetsz új telefont új csomaggal.
2010. dec. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De én arra gondolok, hogy beadhatom-e a mostani készülékem valami kedvezményért?
2010. dec. 20. 17:08
 4/5 anonim ***** válasza:
T-nél sem most sem máskor nem számították be a régi készüléket.De van olyan hogy 12-14 hónap után kedvezményesen vehetsz új készüléket meglévő előfizetés mellé, új hűségnyilatkozat aláírásával akár részletre is..Ez nem díjcsomagfüggő hanem az előfizetés múltja alapján számítják ki a kedvezményt.(pl.én 1 év után vettem Kp502-est új hűség aláírásával 165 Ft ért, és még a régi készülékemet is megtartottam)
2010. dec. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Értem, köszi.


Csak próbálok olyan megoldást találni, hogy minél olcsóbban megtudjuk venni az iPhone 4-et, ezért jutott eszembe, hogy talán beszámítanák a mostani készüléket.

De akkor esetleg megtartom ezt is és odadom egy családtagomnak akinek ennél rosszabb mobilja van és akkor jól járunk...

Valahogy meg szeretném oldani, de nem értem egészen a tarifákat meg a díjcsomagokat, nem látom át rendesen a T-Mobil oldalát :/


Jó lenne valami összegzés, hogy milyen díjcsomaggal melyik készülék összesen mennyibe kerülne.. :/

2010. dec. 20. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!