Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ingyen sms t, de részletesen...

Ingyen sms t, de részletesen hogyan?

Figyelt kérdés
Láttam van sok ilyen kérdés, de pontosan egyiknél sincs leírva, hogy hogyan. Szóval telenoros 20-as vagyok, és valami pontos leírást, hogy melyik honlapról vagy bárhonnan ingyen sms-t hogyan lehet küldeni? nem ilyen töltsdf el a kártyádat és hasonló jellegü válaszokat várok.
2010. dec. 22. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Töltsd fel a kártyádat!
2010. dec. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tavasszal még volt a djuice nonstop sms, havi 3200 forintért korlátlanul írhattál sms-t minden húszas számra. Jelenleg ezt már kivonták a forgalomból, most van helyette a djuice 200 sms 500 forintért, ami közel sem ugyanaz, de több, mint a semmi.
2010. dec. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
most váltottam tarifacsomagot. de nem vagyok djuice os. ez most olyan, h 2100 at lebeszélhetem és minden sms 35 ft és utána a percdij is. szoval most nem akarok tarifacsomagot váltani egy héten belül 2x :D
2010. dec. 22. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!