Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Csináltam egy ingyen tárhelyet...

Csináltam egy ingyen tárhelyet a www.000webhost.com-on és index. Html ként töltötem fel az anyagot de valami baj van a tárhelyel nem tudom a kezdölapomat megnyitni mit álitsak be? Részletesen ird le üdv

Figyelt kérdés
Your domain is not yet pointing our server, so services such as FTP, Website Builder or File Manager may not work. You need to update nameservers to ns01.000webhost.com, ns02.000webhost.com for your domain. This warning will be removed once your domain will start resolving to our server (24-48 hours after nameserver update). How to update nameservers
2010. febr. 10. 23:35
 1/2 anonim ***** válasza:

előszőr is a kezdőlap neve:


index.html


Semmilyen fájlt, vagy képet nem töltünk fel, amiben nagybetű, ékezet vagy speciális karakter van, illetve szóköz sem lehet benne, ugyanis azt nem fogja megjeleníteni a server.


pl:

Akármi Juli.JPG <- ez nagyon nem jó

akarmi-juli.jpg <- ez jó



...és ugyanígy a html végű fájlokkal is.

2010. febr. 11. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

egyébként a 000webhost főoldala default.php

ha Total Commanderrel kapcsolódsz ott a public_html mappába kell berakni a default.php nevű főoldaladat és akkor működnie kéne. és a többi anyagot is oda kell feltölteni :)

2010. máj. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!