Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung s5230 as telóra h...

Samsung s5230 as telóra h lehet a fészbúkot ingyenes használni?

Figyelt kérdés
hugom kapott ugyanilyen telefon és nekem is ilyen van de nekem egyböl ment a fészbúk és mind2-en t-mobilosok vagyunk és kártyafüggetlen a telefon.És neki nem megy a fészbúk h lehetne beállítani?
2010. dec. 24. 21:08
 1/10 anonim ***** válasza:
2010. dec. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%

1. küldessetek sms-t (ingyen)

2. igényeljetek a t-mobil weboldalán NETSTART csomagot (ingyen)

3. fészbúkozzatok

4. írjátok meg hogy "köszi szépen" és pontozzatok fel

2010. dec. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
am most jöttünk rá h nem csak a fészbúk nem megy hanem egyáltalán nem tud netezni... és nekem meg megvan már 1000 éve a dominós kártyám és én nemis csináltam semmit csak beleraktam bekapcsoltam és egyböl ment mikor megvettem a telefont semmit nem kellett állítgatni és újonnan vettem kártyafüggetlen
2010. dec. 24. 21:25
 4/10 bp1985 ***** válasza:
0%
Sajnállak titeket, hogy egy ilyen telefont kaptatok/vettetek:(
2010. dec. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Akkor még előtte kérd le az internet beállításokat szintén a t-mobile oldaláró ingyenes sms-ben...

Ha független a telód akkor gyárilag nincs értelmeszerűen a t-mobile adataihoz hangolva.

2010. dec. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
22:09 nekem gyárilag egyböl ment a fészbúk értsétek már meg.. de am már sikerült megvan
2010. dec. 25. 22:01
 7/10 A kérdező kommentje:
és miért mi baj van ezzel a telóval? tök jó megy rajta minden haveromnak is műr 1 éve ilyen telója van és semmi baja vele jó nincs benne wifi és? ott van gprs nemtom most a hülye wifi miatt kölcsek 100ezerrel többet egy telóra mert nem sok külömbséget látok a 100ezres és e között a teló között :S
2010. dec. 25. 22:03
 8/10 A kérdező kommentje:
vagy lehet h te csak villogni akarsz h 100ezres telód van akkor bocs... bunkó vagyok h egy beteggel ilyet csinálok.. mert ez betegség én soha nem szoktam a cuccaimmal villogni.
2010. dec. 25. 22:04
 9/10 anonim ***** válasza:
ingyenes a net ááá nem hinném... nekem is ilyen telom van.
2011. jan. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 bp1985 ***** válasza:
Valóban, eltaláltad hd2-őm van. Csak volt anno nekem is s5230-am, bnőmnek is volt, rá 1,5 évvel, és ugyanaz a szériahiba volt neki is, mint nekem, illetve eléggé sok embernek. A kijelzője meghalt egészen egyszerűen. Csak nekem még volt sw hibám is mellé. Nem villogok, meg semmi, csak a véleményemet írtam le. Ez a baj, amikor olcsón kell gyorsan a konkurenciának visszavágni valamivel, és az nem sikerül. Lg kp 500-ra volt ez a samsung válasza. A samsungosok is elismerik, hogy nem a legmegbízhatóbb a corby-val 1ütt.
2011. jan. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!