Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Néhány kérdés a Sony Ericsson...

Néhány kérdés a Sony Ericsson Xperia X8 telefonról!?

Figyelt kérdés

1. Hogy lehet Bluetooth-ni?

2. Amikor felhív valaki, akkor azt írja ki hogy ismeretlen szám, pedig benne van a telefon könyvemben. Miért csinálja?

3. Ha egy képet akarok háttérképnek, akkor azt kéri hogy vágjak le a képből valamennyit, és úgy már nem jó a kép felbontása :SS Hogy lehet azt megcsinálni hogy ne keljen belőle levágni?

4.Facebook-ozni ingyen lehet?


Bocsi a kevésbé érthető fogalmazásért, és a sok kérdésért! Még csak tegnap kaptam a telefont és nem vagyok ebbe jártas :DD


2010. dec. 25. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:

1. A galériában van olyan funkció, hogy megosztás (2.1-nél biztos), mint ahogy a zenelejátszóban is.

2. Aki hív téged az letiltotta a hívószám kijelzést.

3. Nálam úgy működik ha a kiválasztott hátteret be akarom állítani akkor előjön a kép és egy sárga négyzet. Ezzel a négyzettel tudom kiválasztani, hogy a kép melyik vagy mekkora részét akarom beállítani háttérnek.

4. Ha a T-s vagy és a böngészőbe beírod, hogy 0.facebook.com akkor igen.

Ajánlom, hogy olvasd el a használati utasítást és egy pár androiddal foglalkozó fórumot. Sok érdekes és hasznos dolgot találhatsz így.

2010. dec. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
unóóm.
2010. dec. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: Köszönöm. Igen, amikor a hátteret beállítom akkor nekem is a négyzet jelenik meg, de én azt szeretném hogy ez ne jelenjen meg, és a kép ugyan olyan maradjon mint eredetileg volt. Ezt nem lehet? Ja, és még arra tudnál válaszolni hogy hogy kell kitörölni azt a zenét amelyiket ki szeretném törölni? Nekem azt írja ki hogy a többi törlése. És én nem akarom az összeset kitörölni! :))

Második válaszoló: A véleményedet tartsd meg, légyszi :))

2010. dec. 26. 12:45
 4/6 anonim ***** válasza:

Azt nem lehet.

A zenét pedig a zenelejátszóból ki tudod törölni simán. Vagy szerezz be egy fájlkezelőt a Marketről. Úgy könnyebben hozzáférsz a telefonon és a kártyán tárolt fájlokhoz.

2010. dec. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, fájlkezelőt be is fogok szerezni a Marketről, de nem tudnád leírni hogy kell kitörölni? Szal zenelejátszóba megyek és...tovább??:))Bocsii:))
2010. dec. 27. 10:22
 6/6 anonim ***** válasza:

háttér:

fogd meg a "négyzet" szélét, és méretezd úgy, ahogy szeretnéd (húzd kifelé). leírni nem nagyon lehet, de nagyon egyszerű.

törlés:

es file explorer a marketből, vagy innen:

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. dec. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!