Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az új SonyEriccson Xperia...

Az új SonyEriccson Xperia Mini Pro kérdés?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Az lenne a kérdésem h az új xperia modell mini pro(véletlenül se x10!) szerintetek várjak még hogy lemenjen az ára kb.50ezerből.? vagy megvegyem így,ezen az áron.?szerintetek.? sokat mehet még le árbóól.? köszii (:
2011. okt. 8. 22:54
 1/4 anonim válasza:
Én mini-t vettem 54-ezerért mert szerintem nem megy már le sokat az ára bár úgy látom már így is fejlődött az akkori 60-hoz képest a pro de ha a közeljövőben kéne akkor gondolkozz el valami előfizetésen.Hidd el,megéri ha sokat beszélsz én is hajszál híján így vettem meg mert tényleg sok érv szól mellette.
2011. okt. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát az az igazság h a közel jövőben kell.és nagyon jó előfizetésben vagyok..még körübelül mennyit mehet lee.? :)
2011. okt. 8. 23:21
 3/4 anonim válasza:

Ezt találtam:

[link]

Az előfizetések nevére kattintva nézheted meg a részleteiket.Gondolom go net vagy média mánia m-ed lehet de ott van hogy ha internetek keresztül rendeled meg akkor a webshop-os ár még kedvezőbbé teszi.

Remélem segíthettem.

2011. okt. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm.telenornál van egy nagyonnagyon jó előfizetésem amit mindenképp megtartok.:) ha esetleg valami olcsó megbizható,olyat amihez minden tartozék van..weboldalt tudtok (remélem értitek,telefonhoz) akkor légyszii*-*
2011. okt. 9. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!