Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tölthetnék le zenéket...

Hogyan tölthetnék le zenéket a mobilomra?

Figyelt kérdés
Tudom, elég bénának tűnök, de nem tudom, hogy kell csengőhangokat/zenéket mobilra letölteni. Kérdeztem már barátnőimet is, de azt mondják, ezt így nehéz elmagyarázni. Lécci, le tudnátok írni? Mert nekem fogalmam sincs hogyan kell és még egy dal sincs a mobilomon ! :S
2010. dec. 28. 17:43
 1/3 perettyó ***** válasza:

1.soha ne szöke tiniket kérdez

2.szükséged van 3 dologra:telefon,adatkábel,számítógép (késöbbiekben pc ként emlegetve)

1 letöltöd/felmásolod a pc dre a zenét

2. csatlakoztatod a telefont a pc hez adatátvitel módban

3. megnyitod a total commandert

4. át huzkodod a zenéket a telefonodra


nem minösítenélek de az én 15 éves technikai analfa béta hugom akinek a legnagyobb gondja ha letörik a körme vagy épp ki jön rajta egy mikro pattanás is képes telefonra zenét rakni

2010. dec. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, de a minősítést is. XD

1. Én még nem wok 15 csak 13.

2. Honnan tudnám hogyan kell, mikor eddig még nem magyarázta el senki? XXD

2010. dec. 28. 18:00
 3/3 perettyó ***** válasza:
akkor szerintem a környezeteddel van baj hisz én is elszoktam ilyeneket magyarázni a tesomnak
2010. dec. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!