Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen programmal oldható meg...

Milyen programmal oldható meg hogy laptopról átküldjem a fájlokat a mobilomra wifin keresztül ( wifi van a telon)?

Figyelt kérdés
2011. okt. 9. 12:55
 1/8 anonim ***** válasza:
De miért bonyolitod ? ehhez nem kell wifi . miért nem dugod fel külsö meghajóként a telod ?
2011. okt. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán milyen telefon? Vagy legalább az oprendszerét leírhatnád.

Ja és egy wifi hálózat kell amire mind a két eszköz rácsatlakozik.

2011. okt. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Samsung star II tipus, és azért lenne jó wifivel mert sokan azt irják hogy nem adnak hozzá adat kábelt:S
2011. okt. 9. 15:34
 4/8 anonim ***** válasza:

Google-lal keresgéltem egy kicsit és ezt találtam:

[link]

Nem tudom mennyire fog működni, meg azt se, hogy sima telefonnál működik-e egyáltalán. Valahogy okostelefonoknál könnyebb a helyzet.

Viszont ez már micro USB-s. Ha van otthon fényképezőgéped, mp3 vagy mp4 lejátszód vagy akármilyen más elektronikus eszközöd amihez szintén micro usb kell akkor tudod használni annak a kábelét is.

2011. okt. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ilyen feketű szinű usbm van ez jó lesz hozzá? [link]
2011. okt. 9. 17:39
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem az nagyon mini usb-nek tűnik. Ami meg kéne az a micro usb.
2011. okt. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
esetleg még kodak fényképező usb kábele?
2011. okt. 9. 19:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha micro usb akkor jó (szerintem már sokszor leírtam, hogy micro usb kell), ha nem akkor nem. De szerintem teljesen fölösleges végigkérdezned, hogy ennek vagy annak az eszköznek a kábele jó-e, mert így látatlanban úgyse tudom megmondani. Keress egy képet a micro usb-ről és hasonlítsd ahhoz az otthon lévő kábeleket vagy keress rá az otthon fellelhető eszközökre amihez kaptál kábelt és nézd meg, hogy a specifikációban mit írnak a csatlakozóra vagy a kábellre.
2011. okt. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!