Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 9éves vagyok szertnék egy...

9éves vagyok szertnék egy Iphone 3gs. Szerintetek az jó? .

Figyelt kérdés
2010. dec. 29. 17:41
1 2 3
 21/29 perettyó ***** válasza:
86%
amugy látszik mióta bezárt a lipot mezei intézet sok h,lye van szabadon
2010. dec. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim válasza:
79%
27 éves nő vagyok. Én az első mobilomat 19 évesen kaptam, mikor főiskolára mentem és azért kaptam, mert koleszos lettem. Középiskolás koromban már szinte minden osztálytársamnak volt, szóval azért nem az ókorból jöttem. De a falra mászok, mikor egy 7-10 éves gyereknek mobilja van egyáltalán. Nemrég láttam egy olyan mobilt, ami nagyiknak való. Pár gomb van rajta, esetleg kijelző. Benyomod az egyest és felhívja a mentőket, benyomod a kettest és mondjuk felhívod az ismerősödet. Szerintem a 10 éves gyerekeknek is ilyen mobil kellene.
2010. dec. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez egy igazi troll dolog ám :D. Jó röhögni ahogyan mindenki felháborodik a kamukérdésen :D.
2010. dec. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
63%

Jajj ne tanácsoljátok, hogy alaptelefont kérjen. Hát szegény kis 9 éves mivel fog menőzni az alsó tagozatban, ha mással nem tud kitűnni....

Egy nagy szar kellene neked, nem mobiltelefon. 14 évesen, a ballagásomra kaptam először szüleimtől telefont.

21/N

2010. dec. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 perettyó ***** válasza:
70%
én is 20 vagyok 1. telefonomért 1 nyárig dolgoztam 16 évessen és meg voltam nélküle
2010. dec. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 Nándi2000 válasza:
68%
Semmi szükséged egy Iphone-ra! Szerintem jó neked egy Samsung SGH-J700! vagy egy ilyesmi!
2010. dec. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
65%
Én nem rég kaptam meg első telóm(15/F) egy Galaxy S-t. Ennek fele saját pénz másik felét szülők állták. És azért ilyen drága telefon mert én szeretnék rá dolgokat csinálni tehát tanulni belőle, és az android ugye nyílt valamint ebben sok lehetőség van hardverileg is. De szerintem is tök felesleges egy 9 évesnek egy ilyen teló mert bekapcsolni se tudná.(lenne egy plusz leírás a hátizsákjában amivel suliba ballag)
2010. dec. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy miért kell fikázni szegényt. Én 13 évesen kaptam a 3GS-emet (most 14 vagyok), és tőlem se lopták el/törtem össze. Pont így fogja megtanulni, hogy vigyázzon a dolgaira, mert ha úgyis elrontja alapon nem adnak neki akkor később sem lesz felelősségtudata, mert ez nem egyik napról a másikra alakul ki, hanem sok-sok év alatt.
2011. jan. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
esetleg egy porsche-t nem akarsz?-.-"azt se tudod mi az az iPhone csak kívülről :"D lövésed nincs hogy kell használni fogadok csak arra kell h menő legyél az osztálytársaidnál..ennyi.-_-"
2011. febr. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!