Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti váltanátok iPhone 4-ről a...

Ti váltanátok iPhone 4-ről a legújabb iPhone 4S modellre?

Figyelt kérdés
Én semmiképpen sem, és úgy látom, az emberek többsége sem. Az a fura, hogy az Apple azzal jön, hogy rekordokat döntöttek eladások terén a 4S modellel, holott Magyarországon szinte alig van rá érdeklődés. Emlékszem, az iPhone 4 megjelenésekor micsoda árakon mentek el a Vaterán a kártyafüggetlen iPhone 4-ek. Most meg pang az egész, a T-Mobile boltok előtt alig volt sor. Nekem egy kissé csalódás, hogy másfél év után ennyire volt csak képes az Apple. Ezért nem éri meg eladni a 4-et, majd csomó pénzt rááldozni a 4S-re. Szerintem. Ti hogyan gondoljátok?

2011. okt. 30. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
galaxy s2 vagy note sokkal jobb ezeknél
2011. okt. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 bp1985 ***** válasza:
Annyival nem jobb, hogy megérje leváltani. De megszűnt az a probléma is, hogy a sok hülye ott loholt a t előtt, mert neki ájfon kell, mert az menő. Eddig is volt ilyen telefon olcsóbban, előbb, tehát semmi extra. Az oprendszer ami más, de kinek a pap, kinek a papné.
2011. okt. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az elmult masfel evben sokkal több lett a munkanelkuli devizahiteles es kevesebb az ujgazdagok száma. Emiatt nem volt most hatalmas sor es erdeklödes.
2011. okt. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha iPhone-os lennék és 4-esem lenne, de megtehetném, hogy váltsak, akkor lecserélném 4S-re.
2011. okt. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gugu Gabor ***** válasza:

Szerintem nem éri meg váltani.

A 4S korántsem hozott annyi újdonságot mint amit vártak az emberek szerintem. (max tényleg csak azok cserélik akiknek van erre fölösleges pénze vagy ép sznobizmusból)

2011. okt. 31. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!