Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan frissítsem a telefonomat?

Hogyan frissítsem a telefonomat?

Figyelt kérdés
Most szeretném frissíteni a GT540-emet 2.1-re de nem tudom mert a gép nem érzékeli a telefont. A legújabb USB Driver és a legújabb PC Suite IV van rajta.
2010. dec. 29. 19:04
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
lehet megvárom mivel sehogysem tudom a gépre kötni a telefont vagy lehet elviszem egy szervizbe vagy a T-mobilnál rákérdezek a dologra.
2010. dec. 29. 20:23
 12/19 bp1985 ***** válasza:
A szoftverfrissítés nem jár garanciavesztéssel. Hülyeséget nem kéne ideírni. Csináld meg nyugodtan. Milyen oprendszer van a gépeden? Összes telefonomnak én frissítem a szoftverét, és volt már más bajjal szervizbe. A hivatalos oldalról letöltött sw-vel nem lesz bajuk, csak az ilyen összetákolt sz@rokkal. De nyugodtan kérdezd meg az lg-t is. 06-40-545454
2010. dec. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
de ha akarnám sem tudnám mert akár hogyan próbálkozok már mindent frissítettem a gépen a PC Suite IV-et az USB Drivert de a gép nem akarja felismerni a telefont. Különben frissíteném.
2010. dec. 30. 12:26
 14/19 anonim ***** válasza:
Nekem is jó sok szenvedés volt mire a fastboot felismerte a mobilom (nem LG). A 3. driver lett jó :D
2010. dec. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
és akkor én ezt hogyan oldjam meg? Nekem ha jól tudom a 2.0-ás USB Driver van rajta. Már indítottam újra a telefonomat meg a gépemet is úgy hogy rajta volt a gépen, de eddig még nem jutottam el a sikerig :(
2010. dec. 30. 18:39
 16/19 A kérdező kommentje:
ja és az egyik kérdésre a válasz XP-m van.
2010. dec. 30. 20:00
 17/19 anonim ***** válasza:
Tényleg nem jár garanciavesztéssel. Annak a hülyének meg aki azt mondja, hogy igen annak adnék két nagy pofont.
2011. jan. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
de az a baj hogy még mindig nem tudta a gépem felismerni a telefont.
2011. jan. 1. 14:52
 19/19 A kérdező kommentje:
szerintem ez egy nagy kacat. Már 5 napja szenvedek vele de nem lehet kezdeni vele semmit. Miért nem lehet egy normálist leírást csinálni. Miért kell olyan dolgokat kiírni segítségnek hogy állítsa be a pc suite módot mikor nincs is rajta ilyen.
2011. jan. 1. 15:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!