Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha sűrűn leejtem érintőképerny...

Ha sűrűn leejtem érintőképernyős telefonomat, tönkremehet az érintője?

Figyelt kérdés
Észrevettem, hogy nehezebben reagál, van, hogy valamire igen erősen rá kell nyomnom, hogy vegye a jelet (ez legtöbbször netezés közben van). Sajnos már nagyon sokszor leejtettem szegényt, de többnyire szőnyegre, de most legutóbb betonra. Tönkremehet, ha még párszor leejtem?
2011. okt. 20. 14:36
 1/10 anonim válasza:
41%
Nem nem mehet tönkre. Még foci alkalmazás is letölthető rá, aminek a segítségével labdának használható, és számolja a pontokat.
2011. okt. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lyukas a zsebed, vagy miért esik le olyan sokszor az a telefon? Egyébként nyilván nem használ neki, főként telefonálásra vannak kitalálva ezek. Mindaddig, amíg szerencsés helyen kapja az ütést nem lesz baja. Szerencsén múlik. Szerintem jobban vigyázz rá, és akkor 100%, hogy nem emiatt lesz baja ;)
2011. okt. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%

Nem, sőt szervizben is úgy javítanak telefonokat, hogy 30-40szer a földhöz b*szkodják őket.

Ekkora idiótát...

2011. okt. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
13%
Jó sok idióta válasz megint honnan irtok ilyeneket meg honnan veszitek,hogy nem lesz baja ? Egyáltalán nem bírják a leejtést !!!!!!
2011. okt. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Néha elgondolkozom, hogy ilyen emberek (mint pl 16:09), hogyan bírkóznak meg a mindennapok nehézségeivel...
2011. okt. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
36%
Nehezen mert szervizes vagyok és mikor ilyeneket olvasok lemegyek az életről teljesen..
2011. okt. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
Elolvasod a válaszokat 16:35 ?, vagy nagyon mesziröl jött paraszt gyerek vagy?
2011. okt. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

18:35:

Lehet hogy messziről jött paraszt gyerek, de veled ellentétben biztos, hogy ismeri az iróniát és a szarkazmust.

2011. okt. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ma 18:38: Pattogás helyett guglizd ki a szarkazmust. Jót fog tenni neked.


Nagyon szomorú életed lehet, ha nem tudsz semmit lazán venni, hogy ilyesmin idegbeteg leszel..

2011. okt. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Idegbeteg leszek mert itt az emberek egymást hülyitik orrba ,szájba mindenféle baromságokkal butaságokkal és egésznap ilyen barmokkal foglalkozok remélem érthetö...
2011. okt. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!