Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung S5230hoz hasonló...

Samsung S5230hoz hasonló telefon külsőleg van esetleg?

Figyelt kérdés
Az a telefon engem külsöleg nagyon megfogott viszont nem hallottam szegényről eddig még semmi jót. Nem tudtok hasonló telefont? Tudásba nem kell nagy nekem az is elég amit az tud. Csak telefonálásra és sms-ezésre használnám. Köszönöm.
2011. jan. 1. 13:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
hát a corby esetleg? mondjuk annyira nem hasonlítanak de szerintem az is szép telefon.
2011. jan. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

a corbyról még több rosszat hallottam...:S

Szvem szerint az s5230at venném meg ha nem olvastam volna már róla ennyi rosszat és nem tudom, h csak leakrják húzni ennyire vagy tényleg ilyen rossz.

2011. jan. 1. 13:52
 3/15 anonim válasza:
Szerintem még az lg gs290 az ami tudásban kicsit hasonlít rá.
2011. jan. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
1. vagyok, én a Corbyról nem hallottam oylan sok rosszat, de ha Neked ennyire tetszik az S5230 akkor sztem nyugodtan vedd meg :) sok ismerősömnek van ilyen és még nem voltak vele szervízbe.
2011. jan. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Lg-t nem szeretnék. 1x volt sajnos nem vált be. Világ életembe samsungos voltam már nagyon megszoktam. Ezért is kutatok most így:)
2011. jan. 1. 14:13
 6/15 perettyó ***** válasza:
nézd amik hasónlitanak rá (LG KP500,KP502,Lg Gs 290)sajnos ugyan olyan rosszak mint az s5230 de ha tapi mobilt akarsz jó áron akkor Zte Blade,Nokia 5230,Nokia 5228,Esetleg használtan nokia 5800
2011. jan. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
köszönöm utolsó de nem azért akarok ilyen telefont mert csak erre van pénzem hanem mert ez tetszik. Nem is azért akarom mert tapis hanem mert sztem szép. Nő vagyok egy drágábbat nem használnék ki. Egyszerűen csak ez fogot meg rózsaszínbe így reménykedtem van samsungba egy hozzá hasonló.
2011. jan. 1. 14:58
 8/15 anonim ***** válasza:

Vedd meg.

1. Garancia van rá, ha elromlik akkor megjavítják.

2. Más készülék is elromlik.


Nekem másfél éve van meg.


Egy nagy problémája van.

Mindenki legucsmolja.

2011. jan. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igazad van utolsó csak itt végig olvasgattam a kérdéseket róla és sok hozzá szollás volt, hogy 3 havonta került szervízbe. Körülőttem is sok embernek van ilyen nem igen panaszkodnak rá. Nagyon belezavarodtam, hogy csak lehúzzák vagy téyleg ennyire semmit nem ér.
2011. jan. 1. 17:10
 10/15 anonim ***** válasza:

Szerintem is megveheted az S5230-at, az enyém 3-án lesz fél éves és eddig semmi baj nem volt vele.

Nekem nagyon tetszik, nem lassú pedig 4gb-os memókártya van benne és az szinte tele van.

A zene is jól szól rajta, csak éppen a füles sz*r, de lehet már venni hozzá agybadugósat is.

Képekkel is meg vagyok elégedve, persze csak nappal.:)

Én nem tudok semmi negatívat mondani rá, jól viszi a játékokat is, könnyű sms-t írni. Eddig még nem kapcsolt ki magától sem. Szerintem megérte megvenni. :)

2011. jan. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!