Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy iphone 4-em külföldi...

Van egy iphone 4-em külföldi orange függő! A készülék talált, az lenne a kérdés hogy letudják-e tiltani? Még nincs rá unlock 4.2.1 van rajta!

Figyelt kérdés
Fontos szeretném tudni hogy nem csak egy touchom van!tehát külföldi hálózat függő!MAgyarországon használhatom-e ha kijött 4.2.1 re az unlock?
2011. jan. 1. 20:30
1 2 3
 11/25 perettyó ***** válasza:
ha a rendörségen adod le csinálnak róla jegyzőkönyvet és megpróbálják megkeresni a tulajt ha nem találják akkor visszakapod és már is nem kell vele bajlodni tovább mert legállisan lesz nálad , de mondom ha megtalálnak akkor szerintem rosszabb lesz amugy meg szerintem 18 ezer elég korrekt ár egy kétes eredetü iphonért
2011. jan. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Hát,szerinted!Ha nem teszek bele sim kártyát pont úgy funkcionál mint egy 4g touch+gps,meg vaku fény!És akkor még lehet hogy nem is tiltják le!Ha nem teszek bele sim-et soha nem derítik ki!
2011. jan. 2. 12:42
 13/25 anonim ***** válasza:
És a szüleid mit fognak szólni hozzá, ha megjelensz egy 200'000 forintos telefonnal?
2011. jan. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Az a szabály, hogy ha leadod a rendőrségen és 1 évig nem jelentkezik érte senki akkor legálisan a tiéd lesz.

Nekem így lett egy 100 ezres biciklim. :)

2011. jan. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Csak ,ez semmit nem fog érni addig?Komolyan vissza adják ??Egy év azért sok idő!A szüleim mit szólnak hozzá szerintem semmit Max a felesègem de ő csak örül.
2011. jan. 2. 14:09
 16/25 anonim ***** válasza:
Vissza kell adniuk mivel ez a törvény. Íratsz jegyzőkönyvet és akkor nem tudják eltüntetni. Jó 1 év sok idő de azért 1 év múlva is ér majd 100k-nál többet és akkor nem kell majd izgulnod, hogy jajj elkap-e a rendőrség a telóval.
2011. jan. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Majd csak lesz valami!Nem hiszem hogy ennyire figyelné a rendőrség a letiltott iphone-kat naponta 10 ellopnak!Egyik hozzá szóló mondta hogy 45 perc alat kint volt a rendőrség!Persze mert gondolom figyelték a sim-et nem véletlenül keresték! Még csak annyit kérdeznék hogy ha nincs letiltva az iphone kijön a 4.2.1 unlock és nem tiltják le akkor nyugodtan használhatom a tmobilos kártyámmal!MIre kijön eltelik 2 hónap ha annyi idő alatt nem tiltják le nem is foglyák már sztem!
2011. jan. 2. 14:44
 18/25 anonim ***** válasza:
Egyébként IMEI cserével megoldható és akkor nem tudják letiltani. Csak nem tudom hol lehet olyat csinálni bár az ultra illegális.
2011. jan. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
En is ugy orultem amikor par honapja a konyvtarban hagytam a telefonomat es senki nem adta le a konyvtarosnak....remelem majd te is egyszer igy jarsz.
2011. jan. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
34%

Aki elhagyja a telefonját az meg is érdemli.

Én percenként megnézem, hogy a zsebemben van-e a még a telóm.

2011. jan. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!