Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nagyon fontos! Számhordozással...

Nagyon fontos! Számhordozással Vodafonehoz átvitt eredetileg T-mobileos SIM kártya fog müködni a Vodafone-függő telefonomban?

Figyelt kérdés
2011. jan. 3. 18:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Működni fog!
2011. jan. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Biztos ez? Köszönöm szépen!
2011. jan. 3. 20:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak a számot hordozod, a kártyát nem. Számhordozásnál kapsz egy új kártyát, ami inaktív. Egy darabig működik majd a régi, aztán egyszercsak az elveszíti a hálózatot és elindul az új. (esetleg némi késéssel)
2011. jan. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
pontosan igy van, a régi kártyád kicserélik egy vodás SIM-re, de a számod változatlan -Tmobos forma- marad, és ez működni fog egy vodás telóval! Viszont T-mobilossal többé már nem!!
2011. jan. 4. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Ezt a T-mobilnál nem kell bejelenteni? A t mobile-os SIM maradhat a telefonba, vagy bele kell tennem az újat amit a vodánál kapok?

Még vannak homályos pontok de már kezdem érteni. Köszönöm Nektek!

2011. jan. 4. 08:48
 6/8 anonim ***** válasza:

kell kérned egy számhordozásos papírt a jelenlegi szolgáltatódtól. elvileg mehetne enélkül is, de ragaszkodnak hozzá, mert ha valami nem stimmel az új szolgáltatódtól átküldött adatokban, akkor sikertelen a dolog és futnod kell még egy kört.


tehát:

bemész a szolgáltatódhoz, hogy vinnéd a számot. ha nincs tartozásod, akkor kiállítanak neked egy papírt az adataiddal. (ez olyan 2-3 nap, újra be kell menned érte) ezzel a papírral átmész az új szolgáltatódhoz, ahol megkötöd a szerződést, megkapod az új simet és szépen hazamész. néhány napon belül kikapcsol a régi sim és elkezd működni az új.

2011. jan. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Neked nem kell a régi Tmobos szolgáltatónál bejelenteni semmit! Azt már a Vodafone fogja intézni! utánanéznek, hogy nincs-e tartozásod, vagy hűségidős szerződésed, meg hasonlók. De egyszerűbb ha bemész hozzájuk, ők rögtön mindent elmondanak!
2011. jan. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Azt már a Vodafone fogja intézni!"


jaj de nagyon okos vagy...

leírtam, hogy elvileg menne nélküle is. de nem is fognak belekezdeni, mert azt mondják, hogy hozzál papírt, az a biztos... ugyanezt fogja elmondani neki a vodás ügyintéző is. aztán kezdheti azt, amit leírtam... pár hónapja futottam ezt a végig csak ellenkező irányban, onnan tudom...


de egyébként jó hozzászólás volt, részemről ment is a piros pacsi...

2011. jan. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!