Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meik a legolcsóbb feltöltőkárt...

Meik a legolcsóbb feltöltőkártyás vodafonos mobilinternet (mobil telefonra) amihez nem kell előfizetés?

Figyelt kérdés
előre is köszönöm a válaszokat :D
2011. jan. 4. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Van pld napi net, 150 Ft kártyásoknak is! Egy napig netezhetsz vele
2011. jan. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
arról én is tudtam, de az szerintem nagyon nem éri meg, legalábbis nekem, mert én szinte mindennap neteznék, de opera minivel még egy 50 vagy 100 mb-os egész hónapra hsználható net isjó lenne, de az a napi 150-ért 10 mb ez ekem nem tetszik :S de köszönöm a választ :D
2011. jan. 4. 18:18
 3/5 anonim ***** válasza:
a legegyszerűbb ha a voda honlapján nézed meg, mert van 500 Ft-ért is, meg 1900-ért is havonta ami telón keresztül elég!
2011. jan. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
én már ott próbáltam nézegetni de nem nagyon tudta meligazodni :S legalábbis csak tök drágán találtam... azt az 500ft-osat betudnád linkelni?
2011. jan. 4. 18:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát sajnos úgy tűnik, a voda most már csak a modemes-számitógépes netet ajánlja feltöltőkártyásan! viszont nem drága - hivd fel a voda ingyenes ügyfszolgálatot a 1270-en, ott egy géphang sorolja az opciókat, de élő ügyintézővel is beszélhetsz! vagy a neten a [link]
2011. jan. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!