Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobilinternet előfizetés?

Mobilinternet előfizetés?

Figyelt kérdés
Most vettem egy Samsung S5230at. Esténként már amikor nem gépezek de mégis valami eszembe jut, hogy ezt mégis csak jó lett volna még megnézni, már nincs kedvem visszakapcsolni a gépet, viszont a telefonom mindig bevan kapcsolva.(szeretnék esetleg msnezni, youtubeozni,facebookozni.)T-mobileos vagyok, és nem tudom mekkora méretű internetre fizessek elő.Nézegettem a 100megásat,csak eddig sohasem volt mobilinternet előfizetésem, és fogalmam sincs, hogy mennyire elég ez a 100 mega.Nem ülnék rajta egész nap, csak néha-néha:). Ja, és ha esetleg túllépném a 100megát ha ezt rendelem, akkor már nemfog belépni a netre? vagy az én pénzemet fogja levenni?:D A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm:)
2010. jún. 8. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
ha youtobe zol meg facebook meg netezel aza 100mb nagyon gyorsan elmegy mert megnézel a youtobe on 3-4 videot és annyi meg ha tull léped akor meg nagyon sok pénzt vesz le a kártyádrol inkább akor 500mb os netet vegyél és nyugodtan youtobezol meg facebook ozol meg stb.
2010. jún. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem:)köszi a választ!
2010. jún. 8. 20:43
 3/5 A kérdező kommentje:
ja és ha csak msnezek?(mert most hallottam, hogy a facebook a t-mobileosoknak ingyenes:)
2010. jún. 8. 20:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Ugye 1GB tuti elég :P Mondjuk en mobilon is torrenteztem már N97 meg töltögettem szal nekem korlátlan kéne a mobilnet elöfizetés az a tuti :D


Ha biztosra akarsz meni 1GB ha csak facebook GYK MSN lehet elég az 500 :)

2010. jún. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen:)
2010. jún. 9. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!