Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SE Xperia X8 Wifi+egyéb?

SE Xperia X8 Wifi+egyéb?

Figyelt kérdés
Sok kérdésem lenne xperia x8-al kapcsolatban: Igaz az hogy csak úgy tudok wifizni ha letiltom a mobilhálózatot?vagy ez csak azért fontos hogy ne vegyen le összeget ha nincs wifi de mégis netezni akarok? tényleg nagyon szükséges hozzá a APNDroid ami letilt minden adat forgalmat csak a wifit engedi, megvétel után azonnal tegyem fel 2.1et? Op. rendszer Telepítés/frissítés közben kikell venni memória kártyát? és az utolsó: Youtube videokat letud játszani mert olyat olvastam hogy flashvideókat nemtud.
2011. jan. 4. 22:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem kell letiltani a mobilhálózatok ha wifizni akarsz csak célszerű ha nem lenne mobilinternet előfizetésed ne váltson át, mert az kicsit sokba kerülne. Ha le akarod tiltani a mobilnetet akkor szükséges az APN droid. Célszerű feltenni a 2.1-es rendszert. Frissítés közben a memóriakártya bent maradhat de ha jobban érzed magad tőle nyugodtan ki is veheted. Youtube videók meg mennek, mert van rá beépített alkalmazás.
2011. jan. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

X8 Lelkes tulaja vagyok:

-Nem, lehet wifizni vele úgy is, de célszerű, ha letiltod a mobilneted (APN droid sem kötelező, a Vezeték nélk. Hálózatok menüben le tudod tiltani az adatkapcsolatot.)

-Tedd fel, rengeteg újdonságot ad. Nem vettem ki a kártyát, semmilyen következménye nincs, nem is írja sehol, hogy ki lehet (telepítéstől ne félj, automatikusan elvégzi a géped)

-Flashvideókat nem tud (erre van külön böngésző egyébként), de van alapból YouTube kliens, azzal tudsz jutubozni :)

2011. jan. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen hasznos volt mind 2 info rendesek vagytok:),

akkor a külön app csak akkor kell ha nem Youtube kliensel akarok videokat nézni hanem csak böngészöböl ütöm be a HTML-t?:D

2011. jan. 5. 13:45
 4/9 anonim ***** válasza:
Lényegében igen. Csak annyi a gond, hogy az android nem igazán támogatja a flash videókat. Rendes flash player csak a 2.2-es verzióban van. Viszont ott a Skyfire böngésző aminek segítségével vígan futkároznak ezek a videók is.
2011. jan. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
amikor felteszem a 2.1es androidot akkor telepítés közben kikell kapcsolni a telefont?:)
2011. jan. 5. 20:39
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem árt
2011. jan. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok még 1 kérdésem lenne és utánna vége:) Nos http://www.youtube.com/watch?v=GPCTw_g1ja8&feature=player_em..

ahogy ez a video is bemutatja hogy hogyan kell feltenni az új op. rendszert és az lenne ezzel kapcsolatban a kérdésem hogy PC Companion-el fogom majd csinálni és elég nekem csak az upgrade? nem kell a backup&restore rész? tudom hogy ez adatokat teszi vissza de amint kiszedem a dobozból máris teszel fel a 2.1-et:).

2011. jan. 7. 07:14
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz mentést csinálnia telefonról akkor nem kell választanod a backup&restore opciót.
2011. jan. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Hali!

Jaj én most nem értem O__o

Számomra most úgy jött le hogy lehet egy Sony Ericcson Xperia X8al úgy is pl: facebookozni hogy nincs menn a kártya és nincs a közelben wifi ?O_____o

Ha erre választ adtok akkor arra is megpróbálhatnátok hogy hogyan lehet vele zoomolni-vagyis hogy mit kell letölteni hozzá hogy lehessen :Đ

Köszi(:

2011. febr. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!