Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen megbízható wifis...

Milyen megbízható wifis telefonok vannak maximum 30-35 ezer Ft körül?

Figyelt kérdés

Vodafone-os vagyok, egy jó pár éves telefonom van most. Szeretném lecserélni, és mivel sokat kéne neteznem és a mostanival elég drága a netezés, jó lenne olyan telefon, amiben van wifi. Szolgáltatót nem akarok váltani, olyan telefon kellene, amivel továbbra is használhatom a Vodás SIM-kártyámat.


Mielőtt bárki leoltana, hogy miért itt kérdezem meg: rákerestem már google-val, elég sok oldalt végignéztem, de mivel nem értek a telefonokhoz, nem mond nekem semmit az a sok betű és szám, ami a telefonok adatainál szerepel. Gondoltam, ebben a kategóriában vannak olyanok, akik értenek hozzá és tudnak segíteni :)


2011. jan. 5. 15:14
 1/4 perettyó ***** válasza:
nézd ebben a kategoriában hogy wifi is meg olcsó is a zte blade vagy az lg gt540 optimus van az lg kapható a vodánál a zte-t nem tudom,használtba van sok Nokia 5800,Nokia e51,e52,e63 stb
2011. jan. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem egy Nokia C3-am van nemrég óta. Ami nekem pozitív, hogy aksija jól bírja, relatív nagy kijelzője van, a billentyűzet qwertz-s, ami kb egy nap alatt megszokható és utána kényelmesebb netezésnél. Ugyan nem érintős, de szerintem ez nem probléma(nekem legalábbis). Gépen szoftvere frissíthető, én megvagyok vele elégedve.
2011. jan. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Ha nincs érintőképernyő, az nem gond, úgy hallottam, azok elég gyorsan tönkremennek.

Ezen a c3-on a gombok mekkorák? A képeken eléggé kicsinek tűnnek. Zenehallgatáshoz jó? Meddig bírja az akkuja?

2011. jan. 5. 16:00
 4/4 anonim válasza:

Zenehallgatásra jó, a kimenete 3,5jack, szóval még átalakító sem kell. Akksi wifivel zenével gyakori hívásokkal is bírja a 3napot alsó hangon.

Gombok..nem tudom félcenti szer félcenti mondjuk, de mivel domborúra alakították ki, így nem problémás.

2011. jan. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!