Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia c6-00 vagy LG GT540?...

Nokia c6-00 vagy LG GT540? Melyiket vegyem? Indoklást megköszönném. Van valamelyikben INGYEN navigáció, ami nem kerül pénzbe használat közben?

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 17:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem 1 hónapja GT540-em van. Nagyon jó. Föleg mert androidos és rengeteg alkalmazás, játék van rajta. Gyors is. Filmeket tökéletesen le tudja játszani. navigáció sajnos kapcsolat kell hozzá, de lehet van ingyenes csak keresni kell :). Én 1.6-os op-vel vettem, de lehet frissíteni 2.1-re és elvileg még gyorsabb lesz. Minden irányba érzékeli ha elforgatják, mert már kipróbáltam egy játékkal.


Én csak dicsérni tudom.

2011. jan. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
és a GT540-es adnak 2GB-os kártyát ami már bent van a telefonban
2011. jan. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 perettyó ***** válasza:

1.árban nem egy kategoria

2.szerintem a nokiát vedd meg hisz magssan veri minöségben az lg-t és van rajta örök ingyen navigáció amit naprakészen tarthatsz a nokia ovi suittal ,egyetlen hátrány a simbián de ha neked nem fontos a droid(amugy annyival nem jobb csak ku.va felkapott lett mostanság)akkor egy jó választás de én az lg-t nem ajánlanám

2011. jan. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

hát én az LG-t mondanám, mert szerintem megtanult telefont csinálni. De olvasd el a véleményeket róla:


Nokia:


[link]


LG:


[link]

2011. jan. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ja és mind a 2 7-7 oldalas szóval mindent megtudsz róluk
2011. jan. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én nem vitatom, hogy régen a rendes gombsoros telefonok közül a nokia volt a legminőségibb bár sose szerettem, de hogy manapság nem csinál jó telefonokat, azt már szinte mindenki elismeri...az LG viszont pont fordított eset...régen sokan szidták, nekem is volt LG-m, nekem is voltak vele gondjaim...mára viszont tényleg megtanultak telefont gyártani és még mindig olcsóbban tudják adni telefonjaikat a konkurenciánál...


sokan a régi sztereotípiákat még ma is valós tényként kezelik pedig ezek nagyon gyorsan változnak


mellesleg androidra is van ingyen GPS csak nincs alapból telepítve, hanem rakni kell rá ilyen egyszerű


nekem optimusom van, eddig meg vagyok vele elégedve, nyilván vannak dolgok amikben kiherélték, de ilyen árban ne is várjunk csúcsmobilt...vannak apróbb hibái pl nincs multitouch a rezisztív kijelző miatt, nincs flash támogatás, ami bizonyos szinten megoldható probléma...de alapvetően az egyik legjobb ár-érték arányú telefon...én ajánlom és mobilteszteken is ajánlják;)

2011. jan. 6. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
akkor hogy döntöttél?
2011. jan. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az Lg mellett. Sokan javasolták az androidot. Ha minden jól megy jövőre megint cserélek és ha nem jó,majd lesz symbian:-)
2011. jan. 7. 16:47
 9/9 anonim ***** válasza:
a symbian nem jó szerintem
2011. jan. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!