Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android vagy symbian? Miért?...

Android vagy symbian? Miért? A symbiant lehet frissíteni a telón biztonságosan?

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 22:22
 1/7 A kérdező kommentje:
Hogyha idén kijönne egy új, rá tudnám e tenni a telóra?
2011. jan. 5. 22:23
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Az Android jobb. A Sybian-t meg sose piszkáltam, elvolt az ott magában a telefonon :)
2011. jan. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Android, mert a symbian egy haldokló platform, az android viszont egy dinamikusan fejlődő, remek platform, széles fejlesztői háttérrel felhasználói (nem gyártói) oldalról.
2011. jan. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Android,symbiant utálom(igen,symbian user voltam 8 évig,kb ennyi elég is volt).
2011. jan. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Androiddal nekem annyi bajom van, hogy rengeteg(és egyre több) ember vesz annak ellenére androidos telefont, hogy fingja nincs róla, mi van a kezében. Van rajta Android, akkor már f*sza, de azt se tudja, mi az. Symbiannál ilyen nem nagyon van. Meg kicsit olyan túl "egyszerűsített", picit gyerekes, a Symbian valahogy nekem komolyabbnak tűnik (mármint külsőre, nem tudás szempontjából). Androidról egy hónapnyi tapasztalatom van, Symbianról kb 4 év. Annyit már látok, hogy sokkal gyorsabb és stabilabb az Android, sokkal ritkábban fagy.

Az jó mindkettőben, hogy ha vannak is hülyeségei, eléggé bele lehet piszkálni a dolgokba, még ha nem is mindig teljesen legálisan meg garivesztés nélkül. Androiddal mondjuk idáig még nem jutottam el, egyelőre tökéletesen azt csinálja, amit én akarok.

2011. jan. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ios
2011. jan. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az iOS egyszerű, mint az aszinkron D flip-flop...
2011. jan. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!