Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone vagy HTC? Melyik jobb...

Iphone vagy HTC? Melyik jobb szerintetek? Iphone felé hajlok, de nem ismerem eléggé. Vannak rá ingyenes alkalmazások? Ebből a szempontból az android nyitottabbnak tűnik. Viszont mindenkitől azt hallom, hogy az iphone jobb.

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 23:52
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
60%
iPhone-ra is sokminden ingyenes, de az Android tényleg szabadabb. Nekem az van, szeretem. Már nem váltanék. Az iPhone-nak csak presztízsértéke van.
2011. jan. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim válasza:
iPhone-ra csomó minden fizetős, ami Androidra nem. De ha megengedheted magadnak, hogy iPhone-t vegyél, biztos az appokat is ki tudod fizetni.
2011. jan. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

köszi, de nem akarok fizetni azokért is...

még túl keveset tudok az iphone-ról...kéne még infó :) mennyire használható az ingyenes alkalmazásokkal? mik vannak? az androidot már ismerem, de ez teljesen új...ami nem ingyenes, az kb mennyibe kerül?

2011. jan. 6. 00:19
 4/32 anonim ***** válasza:
36%

Egyértelműen HTC, az iOS sehol sincs az androidhoz képest.

(apple fanboyok legyenek szívesek erre nem reagálni. Fogtam már a kezemben iPhone4-et, és egyáltalán nem estem tőle hanyatt.)

2011. jan. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
Az Android op.rendszerrel felszerelt telefonokhoz érteni is kell kicsit. Illetve nem árt ha nem vagy hozzá teljesen "hülye". Ha hülyebiztos telefont akarsz aminél nem fordulhat elő, hogy valamit nem értesz, akkor vegyél iPhone-t. A gamer-eknek, óvatos embereknek iPhone, a geek-eknek, kísérletezni vágyóknak meg Android OS-es telefon. Nyilván a komolyabb játékok a high-end Android-os telefonokon is kifogástalanok.
2011. jan. 6. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
HTCre voksolok.
2011. jan. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:

Szia!


Én fél éve büszke tulaja vagyok eg almás mobilnak. Van rá jóárasított progi bőven. Csak ajánlani tudom.

2011. jan. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

Tényleg megéri a 220 ezer Ft-os árát. omg

Vegyél egy Samsung Galaxy S-t. Fele annyiba kerül és százszor jobb.

Iphone-nál a hülye Itunes-al is baszakodni kell, másolt zenét rátenni kész szopás.

2011. jan. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 bp1985 ***** válasza:
3gs-t cseréltem hd2-re. Soha a büdös életbe nem veszek többet IPhone-t. HTC ezerszer jobb. Több értelmes program, kevesebb szenvedés, stb. Android az jobb oprendszer. Ja, és nem a 2x-ébe kerül, mint amit tud, mint az IPhone. Meg még az is a htc mellett szól, hogy nem korlátozódnak le 1 telefonra, mint az Apple.
2011. jan. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

Iphone előnyei: elmondhatod magadról, hogy van egy iphone-od, és raj gyerek vagy meg húdemenő.


HTC:

minden más


Persze HTC sem tökéletes, de az iphone az tényleg csak azért kerül annyiba, mert egy félbeharapott alma van a hátán.

2011. jan. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!