Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most kaptam egy samsung...

Most kaptam egy samsung s5230ast. Elég ha veszek rá egy kijelzőfóliát vagy ajánlott a tok? Tapasztalatok? Többi lent.

Figyelt kérdés
Hallottam sokaktól, hogy a talefonak a típus hibája, hogy gyorsan karcolódik. Én meg nem nagyon vagyok oda ezért a tokból ki- tokba be módszerért. Akiknek ilyen készülékük van mi a tapasztalat? Elég ha veszek rá egy kijelző foliát? A hátlap végülis ha már nagyon megviselt tudok másikat venni hozzá bárhol. Ha vigyázok rá ez így elég vagy kell a tok is? Am rózsaszín. köszönöm.
2011. jan. 6. 09:40
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem másfél éves, nincs tok, csak nem rakom kulcs mellé a telefont.

Nem karcos.


Összehasonlításul. A kijelzővédő fólia 3 darab egy ezres (vagy ilyesmi).

A touch panel ezeröt. Öt perc a cseréje.


Ezért szerintem a fólia csak pénzkidobás, használattól függően pár hónap és cserélheted, mert az viszont karcolódik ha olcsót veszel.

A drága nem karcolódik, csak sokba kerül. Akkor inkább lesz@rom, Lecserélem a touch-ot.


Amúgy grafitceruzával szoktam bökdösni (nem hegyessel), nem karcol, ha marad is nyoma, letörölhető.

2011. jan. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Azért fólát veszek rá, mert garis így nem nagyon szeretném majd szétkapatni meg piszkáltatni. De akkor szerencsére a tok mellőzhető. Köszönöm.
2011. jan. 6. 10:26
 3/10 perettyó ***** válasza:

az érintö panel cseréje nem jár garancia vesztéssel de ha batartasz pár szabályt akkor nem fog karcolodni

1.sose rakd kulcs mellé

2.ha törölgeted valami puha rongyal tedd de nézd meg hogy nincs e esetleg valami élesebb apró müanyag vagy fém darab a kijelzőn mielött megteszed

3.nem dobálod

4.nem körömmel hanem inkább ujbegyel vagy ceruzával nyomkodod


tény hogy nem a legjobb anyagból van de ha vigyázol rá akkor max ott egy idő után ahol sokat nyomkodod ott lehet egy kis kopás

2011. jan. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

HeHe! Perettyó már megint olyan választ adott amivel jól kib@szol magaddal!

A touchpanel csere is garivesztéssel jár, ugyanis megbontod a készüléket.Bármilyen fizikai és/vagy szoftveres beavatkozás(mindkettő könnyen leellenőrizhető)azonnali garanciavesztést von maga után!

Bár lehet hogy a válaszoló úriembernek Uri Gelleres képességei vannak és hipp-hopp kicseréli a touch-ot bontogatás nélkül!?

2011. jan. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 perettyó ***** válasza:
ha a szakszervizben csinálod akkor nem HEHE,hisz ha nekem elromlik a telom beviszem a vodához megcsinálják arra ugyan úgy lesz utánna is garancia
2011. jan. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezen alapból nincs fólia? Nekem az LG GS290-en van egy tök jó gyári fólia ami elég stabilan rajta van.
2011. jan. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Perettyókám itt szó sem volt szakszervízes cseréről!

Arról volt szó hogy az illető vesz a panelt és beledobja a készülékbe!Ugyanis neki olcsóbb így mint a fólia!

És te sem szakszervízes cserét írtál.

Egyébként szakszervízes csere nem két forint, csak a touc árán veszel egy másik s5230 as mobilnak látszó valamit, tehát nem ésszerű az egész.

2011. jan. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm:)
2011. jan. 6. 13:41
 9/10 perettyó ***** válasza:
de azt sem hogy ö hekecsüjje magának otthon össze :D amugy meg tény nem olcsó de nem is kerül 5-6-7 ezernél többe
2011. jan. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
inkább aszem maradok a foliánál mint pár havonta több ezerért cseréltessem...:P
2011. jan. 7. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!