Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell megcsinálni hogy...

Hogyan kell megcsinálni hogy hova mentsen a telefon az Sd kártyára van a telfonemeóriába?

Figyelt kérdés
De nem tudom hogy használni mert ha belépek a galáriámba akkor nem tudom hogy az ottani adatok hhova vannak mente az SD kártyára vagy a tel. Memóriába és ezt nem tudom beállitani hogy hova mentse (ha valakinke ilyen telefonja van irjon a rebi0609@citromail.hu cimre)
2011. jan. 8. 12:36
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi nem irtam oda Lg Optimus g540-ről van szó !(:
2011. jan. 8. 12:37
 2/4 anonim ***** válasza:
Az alkalmazásokat minden esetben a telefonmemóriába menti, a gyárilag rajta lévő képek és hangok szintén a telefonmemóriában vannak. Viszont amit te csinálsz képeket azokat a kártyára menti illetve ha valamit felmásolsz rá azt gondolom a kártyára másolod fel.
2011. jan. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És azt nem lehet beállitani hogy a játékokat az Sd kártyára mentse mert alig fér igy rá 1-2 játék vagy valamit letörölni lehet a telefonmemóriából?
2011. jan. 8. 15:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Gyárilag sehogy. Vagy megvárod amíg kijön hozzá egy 2.2-es frissítés de az szerintem nem lesz vagy ha lesz akkor sokára, vagy [link] megcsinálod az itt leírtakat.
2011. jan. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!