Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenortól hogyan lehet...

Telenortól hogyan lehet átmenni a vodafonéhoz úgy hogy a szám marad?

Figyelt kérdés
A telenornál vagyok előfizetéses és szeretnék vodafonenál kötni egy új szerződést, de a 20as számom szeretném ha megmaradna, csak 70 -es tarifával beszélni. Lehet ilyet ?
2011. jan. 8. 21:27
 1/6 bp1985 ***** válasza:
Igen, át tudod vinni. Bemész a telenorhoz, és megmondod, hogy el viszed a számodat a vodához. Ott megcsinálnak mindent.
2011. jan. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha lejárt a hűségnyilatkozatod ha volt.
2011. jan. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Van "egylépcsős számhordozás" is. Neked csak egy nyilatkozat kell a Telenor-tól, hogy nincs számlatartozásod, nincs élő hűségnyilatkozatod.

Utána besétálsz a Vodához, a nyilatkozattal, személyivel, lakcímkártyával, néhány 3hónapnál nem régebbi közüzemi számlával és a többit ök elintézik egymás között.

A Voda honlapján egyébként le van írva minden, a számhordozásról.


Megj. Szerintem csak akkor menj a vodához, ha valami nagyon tuti flottaajánlatod van, különben így járhatsz: [link]

2011. jan. 9. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó: ezért van nekem feltöltőkártyás előfizetésem.
2011. jan. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

fateromnak szeretnék egy belügyminisztériumi kártyát venni,

csak üzletkötő és eléggé fontos lenne h maradjon a száma.

2011. jan. 9. 10:04
 6/6 A kérdező kommentje:
ja és köszi a segítségeket.
2011. jan. 9. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!