Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudok legolcsóbban...

Hogy tudok legolcsóbban iPhone 4et venni? (hitel, kezdőrészlet stb. nélkül; telefonálni, sms-ezni nem nagyon akarok vele, jó hálózatfüggő, előfizetéses is)

Figyelt kérdés
(gyakorlatilag csak dísznek kell, meg a wifi miatt)
2011. jan. 8. 22:38
 1/7 Trükkös Béla'bá válasza:
Minek veszel telefont, ha nem akarsz vele telefonálni meg smsezni?
2011. jan. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? 14?
2011. jan. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
szerintem nem az a lényeg, hogy miért akarom. örülnék ha a kérdésemre válaszolnátok. :)
2011. jan. 8. 22:49
 4/7 anonim ***** válasza:
A vaterán nézz körül ott is vannak vadi új telók és még garissak is vannak! Meg persze telefoncégek is hirdetnek ott én is ott vettem!
2011. jan. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
vegyél inkább ipod touchot.árban olcsóbb,dísznek megfelel az is.
2011. jan. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Trükkös Béla'bá válasza:
0%
Vegyél HTC-t. Akkor lehet, hogy a szemed tompán fog csillogni a benned rejlő sötétségből, de legalább ha meglátják intelligensnek fognak gondolni. csak ne szólalj meg, mert akkor annyi lesz a látszatnak.
2011. jan. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 bp1985 ***** válasza:
Dísznek egy nokia 5110-es is megfelel. Wifis telefont lehet kapni 30-ért is, bár akkor nem tudsz villogni, hogy apucinak mennyi pénze van, és kaptál 200 ért egy sz@rt.
2011. jan. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!