Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megéri megvenni a...

Szerintetek megéri megvenni a HTC Wildfire-t? Ngyaon ratyi a felbontása? Jobb mint a galaxy 3,?

Figyelt kérdés
2011. jan. 9. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogy jobb-e?? Egyáltalán nem. Sőt, főleg ha már a képernyőnél tartunk, el kell mondanom, hogy nagyon rossz a felbontása és a képernyő minősége is elhanyagolható, olyyan értelemben, hogy egyáltalán nem tartós - könnyen szint vált, megfakul. Igaz már alapból is nagyon fakó. Azért a Galaxy 3 képernyője, az Samsung. Az nem holmi szedett vedett képernyő, az a maga kategoriájában úgy felbontásban, mint tartosságban és érzékenységben otthon van. A Wildfire a Galaxy 3 mellett, egy fakó képernyőjű telefon. Ha a 2 között vacilálsz, semmiképp ne menjen a mérleg nyelve a Widlfire felé, mert hatalmas htc fannak kell lenni, hogy egy Samsung Galaxy 3-al összevetve azt vedd meg. Józan ésszel kell vásárolni, nem pedig a sok htc fan szavára adni, akik szerint a htc a legjobb, a legszuperebb, azt kell venni. Elsimerem, hogy rengeteg jó készülékük van, de ebben a párositásban hülye aki a Wildfire-t választja. Elég belenézni a képernyőbe...fakó, kis felbontású és nagyon égés... :) Samsung Galaxy 3.
2011. jan. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

A kijelző felbontása ugyanaz, és ekkora fizikai méretnél(ez is ugyanaz asszem) azért elég pixeles. Meg pár dologban még különböznek. Pl Wildfire-ben több a RAM, kamerája jobb, de pl a processzora a Galaxy 3-nak jobb. És azért nem is árt az a picivel jobb proci. A kettő közül szerintem is Galaxy 3.

2011. jan. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igazad van. Csak nem m1, hogy ugyanolyan felbontás mellet is melyik telefonon látszodnak a pixelek. De én a pixelek-re nem is zoktam támaszkodni, lásd az IPhone 4 és a Samsung Galaxy S esetét. Az Apple csúcsmobiljának nagyobb a felbontása, mégis a Galaxy S SuperAMOLED képernyője messze szebb, mint szinkavalkádban, mind filmnézésnél és netezésnél képélményben. Itt is ez a helyzet. Sokszor láttam egymás mellett ezt a 2 telefont, de a Galaxy 3-nak szebb a képe, jobban kihozza a szineket és a pixeleket, mig a htc kicsit fakónak tünik és gyakran nehezen érzékeli az újjat. :)
2011. jan. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!