Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » W595-ről tapasztalatok?...

W595-ről tapasztalatok? Melyik netes telefonrendelő oldalt ajánljátok?

Figyelt kérdés
2011. jan. 9. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jó. Nekem több mint egy éve ilyen van és nagyon szeretem. Okos kis telefon. Nincs bolt a közeledbe? Én a T-mobile-nál vettem.Ajánlani tudom. Nagyon szép színekbe van. Nekem rózsaszín de a kék és a virágos is nagyon szép.
2011. jan. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

www.shopmania.hu

www.edigital.hu

De én inkább üzletben venném.

2011. jan. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

tmobilnál nem kapható, ezért akarom neten rendelni, csak érdekel, ki melyik oldalt ajánlja, megbízhatót, ne legdrágább, stb...

nexttel is 10e-rel többért árulja, mint a számora tök ismeretlen gsm takács...

2011. jan. 9. 19:59
 4/8 A kérdező kommentje:
És melyik üzletben?
2011. jan. 9. 20:26
 5/8 bp1985 ***** válasza:
Miért raktad fel 3x a kérdésedet?
2011. jan. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ez az egyetlen kérdésem. meg van mégegy.... :P de még egyikre se jött épkézláb válasz...
2011. jan. 9. 21:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Hogy honnan rendelheted meg azt nem tudom. De a telefonról a véleményem csak jó. Igaz nekem már nincs meg. De okos kis telefon és szép is. Szerintem rendben van nagyon.
2011. jan. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

itt van fent új is.


[link]

2011. jan. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!