Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung B7300 Omnia Lite-ot...

Samsung B7300 Omnia Lite-ot érdemes vennem használtan (kb. fél évig használták)?

Figyelt kérdés
A wifi miatt néztem ki magamnak, rákerestem, de nem sok infót találtam róla. Van/volt valakinek ilyenje?
2011. jan. 13. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Éppen most adtam el. Több mint 2 évig volt nálam, akkoriban kaptam mikor nálunk még nem is lehetett megvásárolni. Egyetlen olyan hibát sem tapasztaltam több mint 2 év alatt, amelyet most felvethetnék a szemére. Teljesen megvoltam elégedve vele és en szerintem még mai napig megéri megvásárolni. A wi-fi-vel soha nem volt problémám, mindig folyamatoan és gyorsan csatlakozott. A Windows Mobile 6.5-el teljesen megvoltam elégedve, nem egy megszokott oprendszer, de nagyon kezelhető és okos. Szoval tudásila nagyon korrekt a telefon s mindez egy szép és minőségi házba van beleépitve. Esett is le gyakrsan mégis semmi probléma nem történt. Tényleg csak ajánlani tudom, mert egy kiváló készülék. :)
2011. jan. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Ha ilyen jó, akkor minek adtad el? :)

2011. jan. 15. 11:09
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja, ésmég egy kérdés, zenehallgatáshoz jó?
2011. jan. 15. 11:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért, mert 2 év használat után is nagyon jó árban sikerült eladnom. De a fő ok az volt, hogy ezzel összegyült a pénz az OMNIA 7-re és mivel nagyon megtestzett az a telefon, a csere már nem volt kérdés. :)
2011. jan. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze h jó zenehallgatáshoz is. Igaz én legtöbbet az Office Suite-ot használtam, amivel tudtam kezelni és szerkeszteni a dokumentácioimat, de a multimédia terén is nagyon jó. Egyszerű és használható zenelejátszó van benne, amelynek élményét a fülhallgató is növeli! :)
2011. jan. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sima kínai fülhallgató jó bele, vagy valami speciális kell, mint pl. a Sony Ericssonhoz?
2011. jan. 15. 11:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, 3.5 stereo jack fülhallgató jár hozza. Ez a bemenet, olyan, mint a hangfalnak, amely bemegy a gépedbe. Ez a legelterjedtebb fülhllgató bemenet, manapság már a legtöbb telefonnak ilyen van. Tehát egyszerüen tudsz csatlakoztatni nagy hangfalakat is a telefonodhoz, vagy bármyle fülhallgatót, aminek 3,5 jack-es a vége. Tehát nincs gond, tlál bele a kinai is és a minőségi Sennheiser is.
2011. jan. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!