Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Olcsó de JÓ WI-FI-s telefon?...

Olcsó de JÓ WI-FI-s telefon? (akár használt)

Figyelt kérdés

Lényeg hogy vagy Samsung vagy NOKIA legyen.

Olcsó akár használt is maxx 40ezer ft. Pl a Nokia 5800 milyen? Vagy valami olcsó E szériás ? Milyet ajánlatok?


2011. jan. 13. 15:59
 1/6 A kérdező kommentje:
és legyenek benne ilyen mina alkalmazások pl: facebook, twitter, yahoo stb...
2011. jan. 13. 16:07
 2/6 anonim ***** válasza:
Samsung Monte!!!!!!!!!!! A Nokiát a Symbian, a gyenge wi-fi miatt hanyagolnám. A Samsung Monte nyagyon jól összerakott készülék, és az árához képest okos is!
2011. jan. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

igen, van pár ismerősömnek, de az lányos :S nokia C3?

(és a samsungnak valóban rohatt jó a wi-fi-je :P)

2011. jan. 13. 16:37
 4/6 anonim ***** válasza:
A Nokia C3 valóban jó, bár a böngészője, hogy is mondjam.Gyatra:D Egérrel kell irányítani(billentyűzet, csak a képernyőn egy egeret irányítunk és azt kinagyítja) és akadozik:S
2011. jan. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem C3-asom volt, és éppen a wi-fi miatt adtam volt el, mert sehol nem tudtam használni. Se Budapesten, sem Székesfehérváron. Jártam a T-Mobile ban is ahol közölték velem, hogy csak ott tudok wi-fi kapcsolatot létesiteni, ahol van hálozat. Mégis rohadtul nem ment egyik városban sem sehol. A T-Mobilesok szerint az üzletükben van wi-fi de ők sem tudták mükődésre birni. Végül semmi csere vagy javitás nélkül megváltam tőle...
2011. jan. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nokia E52, habár a neten is rengeteg panaszt olvashatsz a wi-fi-jére. De nekem a készülék bejön. Ha érintőképernyős, akkor Samsung Jet.
2011. jan. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!