Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnám kideríteni hogy...

Hogyan tudnám kideríteni hogy egy adott telefonszám kihez tartozik? Tudakozónál már próbáltam, de titkosított.

Figyelt kérdés
Bármilyen megoldás érdekelne, nagyon fontos!
2011. jan. 14. 08:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

hívd fel!


ha meg zaklat, tegyél feljelentést és rögtön kiderül ki az

2011. jan. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Felhívtam, de mivel oka van rá, nem mondja meg kicsoda. Illetve nyilvánvalóan hazudik kilétét illetően. Nem zaklatásos ügy. Várom még a válaszokat.
2011. jan. 14. 08:58
 3/12 anonim ***** válasza:

akkor hívja fel egy haverod valami hivatal nevében számkijelzés nélkül: mondjuk xy a nyugdíjfolyósítótól, Kovács Bélát keresem, ezt a számot adta meg....


vagy pl a pénztárcában, amit találtak ez az egy elérhetőség van és Kis Józsit keresi, mert az iratai ott vannak

2011. jan. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Esélyed sincs rá.
2011. jan. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ilyeneket már próbáltam, és azt mondja, hogy ő nem kovács béla, téves hívás. Tehát attól nem tudom meg az ő nevét, mert ő semmilyen körülmények között nem mondja. Olyan lehetőségre gondoltam, hogy esetleg van olyan személy, aki hozzáfér ilyen adatokhoz. Mert ügye a rendőrség is kinyomozza valahonnan.
2011. jan. 14. 09:22
 6/12 anonim ***** válasza:

A rendőrség kinyomozhatja, ha ere bírói végzés utasítja. De akkor sem neked mondja meg.

Feltéve ha te vagy a bíró.

Mert csak úgy a rendőrség sem nyomozgat hogy megmondjon neked egy telefonszámot, ami ugye valljuk be, már alapból személyiségi jogokat sértene.

2011. jan. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Van olyan személy igen, de nem fogja neked kiadni, ugyanis titkosított adatot csak rendőrség kaphat meg, és ha egy dolgozó kiadja, és lebukik, akkor egyrészt kirúgják, másrészt bizony kemény büntetést is kaphat érte...


Ha esetleg van az adott mobiltársaságnál ismerősöd, valami magasabb helyen, ő minden valószinűség szerint meg tudná neked szerezni.



Amúgy, másik lehetőség: üsd be a google-ba. Hihetetlen, milyen helyeken képesek az emberek megadni a telefonszámukat... Nem is beszélve a közösségi oldalakról, Iwiw és társai.


De ezeken kívül legális úton te, egyszerű emberként sohasem tudod meg. És ez így van jól. Te se örülnél neki, hogy bárki hozzáférhetne a személyes adataidhoz csak úgy...

2011. jan. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
írd ide a számát, hátha lesz pár megszállott, aki kinyomozza.
2011. jan. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Valaki nyomozza ki. :D:
2011. jan. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Úgy látszik, akkor sajna nem fogom megtudni. Azért köszönöm a válaszokat!
2011. jan. 14. 11:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!