Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ingyenes, jó mászkálós-lövöldö...

Ingyenes, jó mászkálós-lövöldözős játék SE w910-re?

Figyelt kérdés
2011. jan. 14. 15:49
 1/5 man11 válasza:

[link]

ezen van egy csomó pl. cal of dutyi stb.

csak előbb regisztrálni kell utána

a te képernyő méreted 240x320

és olyan játékokat keress amihez ez van írva, vagy multiscreen, mert az meg bármilyen mérethez jók.

amikor megnyomsz egy játékot akkor alul elmondja hogy mi a teendő. remélem sokat segítettem.

:)

2011. jan. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Abban tudsz segíteni, hogy mért nem tudok netezni a telón? nextelen rendeltem, vodás logó van rajta, és hiába megyek rá az internetre, adatfiókhibát ír ki... (T-s vagyok.)
2011. jan. 14. 16:24
 3/5 man11 válasza:

sajna azt nem tudom

:(

2011. jan. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

am hogy lehet hogy vodás logo-d van, és t-s vagy?

am meg én tom mért nem tudsz netezni:

nekem se w580i-m van, és nekem is volt ilyen :D

nincsen internet profilod

menü-beállítások-kapcsólódás-internetbeállítások-internet profilok-új profil

és ott mindet állítgass be, és próbálj netezni

2lehetőséged van

1.: Valahonnan lelopod a beállításokat

2.: hülyeségeket állítasz be, és ha netezni próbálsz kiirja hogy nem sikerült csatlakozni, és kapsz egy sms-t hogy elkülték a beállításokat töltsed le, és utánna telepíti, és netezhetsz is :) (djuice-nál kiküldik)

de ha kézileg kell beállítanod akkor hívd fel a tudakozót, menj el a szolgáltatóhoz, vagy a netről, nem tom

remélem segítettem :D

2011. jan. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Közben sikerült megoldani, de köszönöm! :)
2011. jan. 19. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!