Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mért nem tudok a mobilomon...

Mért nem tudok a mobilomon (w910) netezni? (Tmobilos vok) Nextelen rendeltem (vodás. ) és hiába megyek rá a webre, kiírja nincs adatfiók.

Figyelt kérdés
Segítsetek légyszi! a NetStart meg van rendelve, de nincs web'n'walkom, miután vodás a teló. meg lehet ettől még oldani a netezést?
2011. jan. 14. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:

hozz létre új profilt. Felhasználónév és jelszó alap web'n'walk-nál nincs, ipV4 hálózattípus. IP, DNS automatikus, proxy nincs. Normál azonosítás.


SE-ken nem tudom, hogy megy, az alap wnw beállításokat kerestem meg. Nincs adatfiók, mert nem adtad meg. Valahol a beállításokban/böngésző beállításaiban keresgéld a dolgot.

2011. jan. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Olyat tudok, hogy Internetbeállítások-->kapcsolódás ezzel:-->Új-->CSK adatávitel vagy VK-adatátvitel? Melyik válasszam?

CK-nál nevet és APN-t (az mi?) kér. VK-nál nevet, telszámot, felh.nevet és jelszót.

Ezeket mind adjam meg?

Amit előbb írtál annak fele kínai nekem... :P (mért vodás telót adtak...? na mind1.)

Ugye tudsz geíteni? vagy vmi más?

Nagyon köszönöm! :)

2011. jan. 14. 18:32
 3/5 A kérdező kommentje:

tehát web'n'walk-om nincs, csak egy egyszerű Intrenet nevű akármi... :)

tényleg hálás lennék a segítségért!

2011. jan. 14. 18:46
 4/5 anonim ***** válasza:
2011. jan. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Működik! :D
2011. jan. 14. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!