Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Utánvétes csomagban semmi sem...

Utánvétes csomagban semmi sem volt. Mit tehetek? Vateráról rendeltem telefont utánvét.

Figyelt kérdés
nem kis összeget fizettem ki a futárnak, de egy üres csomagot kaptam 60ezer ft-ért? interneten rendeltem egy eladótól és utánvét kértem. bottal üthetem a pénz nyomát? feljelentés ér valamit?
2011. szept. 6. 16:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
46%

Már bocs, de hülye voltál vagy csak tudatlan. Mielőtt átvetted volna, ki kellett volna bontani a futár jelenlétében. Ehhez jogod van.

Most mehetsz a zsarukhoz feljelentést tenni.

A vaterának is jelenteni kell.

2011. szept. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
46%
Sőt én még szólnék a futárcégnek is. Talán még nem adták át a lóvét.
2011. szept. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
38%
Nem volt gyanús, hogy nincs súlya a csomagnak? Nem láttál rajta külsérelmi nyomot? Mire gyanakszol? Az eladó vert át (és üres dobozt adott fel) vagy ellopták belőle a cuccot útközben?
2011. szept. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
utánvétes csomagot nem lehet kibontani
2011. szept. 6. 16:33
 5/16 A kérdező kommentje:
eladó vert át. papírok,karton meg egy régi nem működő telefon volt benne
2011. szept. 6. 16:34
 6/16 anonim ***** válasza:
20%

Az a baj, hogy neked kell igazolnod, hogy valóban az volt benne. Márpedig jó eséllyel egyedül nyitottad ki...

Ez lehet, hogy elsőre túl sok volt, de úgy tűnik tanulópénz...

Ha feljelented, és nem tudod igazolni, hamis vád lesz belőle, azzal meg te ütöd meg a bokád :S

2011. szept. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
20%

Hogyne lehetne kibontani. Kifizeted az utánvétet, és megvárja a futár, amig kibontod. És akkor van tanú arra, ami történt, lehet jegyzőkönyvet felvenni (a futár veszi fel) és meg lehet tenni a feljelentést. Legközelebb legyél résen, és az utánvét kifizetése után bontsd ki a csomagot.


Amugy milyenek a vaterán ennek az eladónak az értékelései? Új eladó? A vaterának feltétlenül jelenteni kell!

2011. szept. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
én is erre gondoltam...mármint,hogy egyedül bontottam ki és nem tudom bebizonyítani,hogy az volt benne
2011. szept. 6. 16:38
 9/16 A kérdező kommentje:
telefon+laptopokat ad el. még nem volt értékelése
2011. szept. 6. 16:39
 10/16 anonim ***** válasza:

Ez már a sokadik ilyen átverős kérdés. Ennyire nem akarja senki megfogni, kipróbálni a telefont, mielőtt megveszi?

60 ezer forintért miért nem boltban veszel telefont?

2011. szept. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!