Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vennétek motorola érintőképern...

Vennétek motorola érintőképernyős telót?

Figyelt kérdés
2011. jan. 14. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Bevallom, igen szemberakó készülékeket csinálnak, de valahogy nem tudnak nagy áttörést érni! Én ha érintőképernyős telefont vennék akkor vlmi Samsungot néznék, ha standardot akkor Nokiát! Attól függ mekkora összegről van szó! :)
2011. jan. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
65-75 ezer forint szánnék rá
2011. jan. 14. 19:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyetlen normálisnak mondható érintős Motorola az talán a Droid, de mégsem olyan nagyszám.
2011. jan. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Annyi pénzért én biztos h Samsung Wave-ben gondolkodnék. Sokáig nem szerettem a Samukat, de mióta elkezdtek telefonokat gyártani, azóta be kell valljam, hogy nagyon jó érintőképernyős telefonokat dobnak piacra. A Wave előnyei: kapaszkodj meg: 1 Ghz-es processzor, SuperAMOLED képernyő, mely a picaon ez legszebbek között van, talán az is, bada OS, amelyet a Samsung fejlesztett ki, hatalmas összegeket beleverve, minek eredményeképp egy nagyon okos, könnyen használható és nagyon design-os oprendszer született, HD minőségű felvételek és lejátszások... Akkor még nem is emlitettem, hogy a kiváló belső alkatrészek és software mellett mindez egy annyira kemény fémházba van beletéve, amelynek összeszerelési kifogástalan, és igazán szép is. Nagyon elegáns és mégis tartós és minőségi egyben. 75 ezerért én biztos ilyen telefont választanák, amely jogosan a nagyok ellenfele, nem ilyen GT540 vagy ZTE Blade vagy olcsobb (70 ezres) Motorolák kategoria.

[link]

2011. jan. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!