Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Monte vagy Sony...

Samsung Monte vagy Sony Ericcson X8? Sony Ericcson X8 -ban van QWERTY billentyűzet?

Figyelt kérdés
2011. jan. 15. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, az X8-ban van QWERTY billentyüzet, amely a Monte-ból kimaradt. Android van rajta. Jobb, mint a Monte. De hisz nem is egy árkategoria! Én az X8-at venném a 2 közül, de akk inkább Galaxy 3-at választanék.
2011. jan. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha qwerty-et akarsz akkor x8. Ugyanis a montéban nincs.
2011. jan. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az ára miatt Monte-ot vennék. Android ide, Android oda, az X8 nem tud számomra többbet nyújtani, annyival, hogy a Monte helyett azt vegyem. (Ugyanis kb 20 ezer Forint a különbség, amely tudásban szerintem egyáltalán nem látszik).
2011. jan. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
első válaszolónak: de a galaxy 3 már egyel nagyobb árketegória!
2011. jan. 15. 21:21
 5/5 anonim ***** válasza:

1. vagyok. Nem hinném! 5 ezer forint, az nem egy feljebbi árkategoria. 5 ezer forint, éppne annyi, amelyet a telefon minőségéért és többet adásáért szoktunk fizetni, ugyanabban az ár- és tudáskategoriában. Lásd az árakat, amelyek feltöltőkártyás árak, tehát hűségidő nélkül vannak:


vodafone- Galaxy 3-6990 Ft

- X8-6990 Ft

T-Mobile- Galaxy 3-52241 Ft

- X8-45591 Ft

telenor - Galaxy 3-54490 Ft

- X8-49990 Ft


A 2 telefon igenis egy árkategória! :) De én is az utolsó véleményén vagyok. Az X8 nem tud 20 ezerrel többet a Monte-nál, és ha már ennyivel megdobom, akkor Galaxy 3-at vennék! De ez a te döntésed!

2011. jan. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!