Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik-e többszörös számhordo...

Létezik-e többszörös számhordozás, vagy "visszahordozás"?

Figyelt kérdés

Olyanról már hallottunk, hogy van egy telefonszám az előhívójának megfelelő szolgáltatóval, és azt átviszi az ember egy másik szolgáltatóhoz. DE! Pihent agyamban most pattant az ötlet, hogy olyan vajon van-e, hogy a hordozott számot továbbvinni a harmadik szolgáltatóhoz idővel? Lehet-e így körbejárni a szolgáltatókat? Milyen időközönként? És végül van-e olyan, hogy az ember visszahordozza az ominózus telefonszámot a kiinduló, eredeti szolgáltatójához?


Roppant izgalmas kérdés, remélem, tudja valaki, ügyfélszolgálatot szégyellek kérdezni, netán hü.lyének néznének, és netán igazuk is lenne :-)))


2011. jan. 16. 00:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A számodat oda viszed, ahova akarod.
2011. jan. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
lehet, a a 20 számom vittem a vodáthoz, onnan a t-hez, most meg vissza a telenorhoz. senki nem szóült semmit
2011. jan. 16. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
00:59! Pont erre gondoltam! Köszi nektek!
2011. jan. 16. 01:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Minden szolgáltató annak örül ha hozzá mész, nem mernek szóni semmit, nehogy elriasszanak.
2011. jan. 16. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Így van, én is a Telenornál voltam még régen (akkoriban Pannon, Pannon GSM), onnan fél évig a Vodafone táborát gyarapítottam, majd visszajöttem a Telenorhoz, most pedig készülök menni a T-Mobile-hoz. :)
2011. márc. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!