Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Számhordozás lehetséges?

Számhordozás lehetséges?

Figyelt kérdés
T-mobile előfizető vagyok, és lejárt a 2 éves hűségszerződésem. Nem lettem arany kártyás, így nem tudok kedvezményesen új telefont vásárolni. Ha felmondom a jelenlegi előrefizetésemet és kötök egy ugyan ilyet, ugyan ebben a díjcsomagban, akkor lehet számhordozást kérni?
2011. ápr. 26. 00:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem. Számhordozás az az, amikor egyik szolgáltatótól átmész a másikhoz. De ha jól értem, te ott akarsz maradni.

És ugyan nem vagyok már tmobilos, de ha lejár a hűségidő, akkor olyan, mintha újat kötnél, szóval elég kedvezményes áron kapod meg. Persze az aranykártyások még egy kicsit olcsóbban.

De ha meghosszabbítod az előfizud, vagyis pl veszel egy új készüléket újabb két év hűséggel, akkor marad minden.

2011. ápr. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha már nem kell a régi számod, akkor megteheted, de semmi értelme.

Ha telefont akarsz venni, akkor kérd részletre.

2011. ápr. 26. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!