Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Smasung s5230-as telón télleg...

Smasung s5230-as telón télleg tönkre megy a kijelző ha rajta hagyom a fóliát?

Figyelt kérdés
2011. jan. 16. 10:07
 1/5 anonim válasza:

Ez hülyeség :D

Az éppen h jó,ha rajta van...sőt én vettem is rá h ne az alap karcolódjon,hanem a képernyő... :D

2011. jan. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
dehogy megy. Enyém 5 hónapos, rádásu másik tükőrfólia van rajta de semmi baja. Miért menne már tönkre? Erről még nem is hallottam:s
2011. jan. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
osztálytársam mondta XD mert egyszer fogpiszkálóval irányítottam és mondta h megkarcolódik én m,eg mondom rajta van még a fólia erre azt mondja azt szed le nemjó az érintős telókon tönkremegy a kijelző én meg csak néztem nagyot XD O.o de azért a biztonság kedvéért meg kérdeztem és köszi a válaszokat :)
2011. jan. 16. 10:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Talán annyi,hogy lehet bizonyos fóliákvalatt kevésbé érzékeny a kijelzö és az ember hajlsmosabb erösen nyomni
2011. jan. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem megy tönkre!A fólia azért van hogy ne karcolódjon a képernyőd.
2011. jan. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!