Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudok csatlakozni...

Miért nem tudok csatlakozni facebookra telefonról?

Figyelt kérdés
Kártyafüggetlen Samsung S5230 telóm van, de nem tudok csatlakozni facebookra róla. T-Mobilos kártya van benne, de, amikor próbálok csatlakozni a [link] vagy csak simán a 0.facebook.com-ra tölt-tölt, de végül mindig azt írja: Szolgáltatás nem elérhető. Elképzelhető, hogy a kártyafüggetlenség a baja? Ha nem, akkor mit állítsak be, hogy működjön? :S Haverommal már próbáltuk beállítani (neki működik simán), de ő sem tudta, mi lehet a baj... Segítsetek pls, mert megőrülök... :/
2011. jan. 16. 12:39
 1/8 A kérdező kommentje:

Még annyit hozzáfűznék, hogy amikor megpróbálok gépről belépni a 0.facebook.comra, a következő üzenetet kapom:


"0.facebook.com sajnos csak bizonyos mobilszolgáltatóknál támogatott, a te mobilszolgáltatódnál nem elérhető."


Nem tudom számít-e, mert mint mondtam, kártyafüggetlen teló, de 30-as kártya van benne?

2011. jan. 16. 12:42
 2/8 anonim ***** válasza:

hívd fel a 1430at és kérj internetbeállításokat


mivel független a készülék nincsenek a megfelelő, t-mobilos internetbeállítások elmentve a telefonba,

2011. jan. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Felhívtam, de nem tudtam ügyintézővel dumálni, a géphang meg olyan gyorsan sorolta a beállításokat, hogy nem tudtam követni... :S
2011. jan. 16. 13:14
 4/8 anonim ***** válasza:
miért nem tudtál emberrel beszélni? addig keress a menüpontokban amíg nem találsz valakit
2011. jan. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Siker! Sikerült egy ügyintézővel beszélnem, szóval most leírom, mi a lényeg, hátha még valakinek szüksége van az infóra:


A lényeg, hogy kell hozzá egy Net Start csomag, ami T-Mobilos telefonoknál automatikusan aktív, nekem viszont az ügyintéző aktiválta teljesen ingyenesen. Aztán mondtam neki, hogy elképzelhető, hogy elállítottam a telefon böngésző-profiljait, így felajánlotta, hogy sms-ben elküldik a megfelelő beállításokat (ez szintén teljesen ingyenes). Miután az sms megjött, a "Telepít" gombra kattintva telepítettem a beállításokat, majd csináltam egy teló újraindítást, és onnantól kezdve simán működött a facebook! :)


Remélem, hasznos infó ez mindenkinek! :)

2011. jan. 16. 13:52
 6/8 anonim ***** válasza:

Példát vehetne mindenki rólad, hogy ilyen szépen leírtad a megoldást is.

Úgy bírom mikor valaki kiír egy problémát, utána meg beírja, hogy megoldódott. Ha leírná hogy sikerült megoldani akkor a későbbiekben biztos sok embernek segítene.

2011. jan. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy a szolgáltatótól le kell kérni a beállításokat, csak az újszülötteknek újdonság.
2011. jan. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi, ezért is írtam le a megoldást. Viszont még annyit hozzátennék, hogy nagyon megszívtam... A telepítés végeztével ugyanis kaptam a böngésző profiljába egy újabb "opciót", a T-Mobile GPRS-t, és a telefon automatikusan erre volt beállítva... Így 2 óra facebook-ozás után, az 1500 feletti egyenlegem 7 Ft-ra csökkent. :/ Az ügyintéző erről viszont egyetlen szót sem szólt nekem. Szóval a telefon restart után mindenki állítsa vissza T-Mobile WAP-ra az opciót, és csak azután facebook-ozzon.


"Az, hogy a szolgáltatótól le kell kérni a beállításokat, csak az újszülötteknek újdonság."

Igen, ez nekem tök új, mivel én több, mint 12 éven keresztül Pannonos volt, és nem rég óta van csak T-Mobilos kártyám, sőt... még a telón való netezés is új... :P

2011. jan. 18. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!