Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy 3-om telefonom...

Samsung Galaxy 3-om telefonom egyik pillanatról a másikra egy újraindítást követően, Sim hálózati feloldó kódot kér, ilyen programot mondana nekem valaki?

Figyelt kérdés
Neten keresgéltem már ilyen után,fizetőset találtam csak de azt dögivel, mondták hogy van nem fizetős is, de nem találom!
2011. jan. 18. 13:53
 1/5 bp1985 ***** válasza:
Ez egy utólag függetlenített telefon?
2011. jan. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen úgy kaptam hogy független volt! És jött ez a galiba rá 4-5 napra. A telefon biztos nem lopott és nem külföldön lett vásárolva! Gondolom újra kell függetleníteni, erre mondták hogy otthon is megtudom ingyen csinálni, de nem találok semmit erről :( Anyagilag meg most nullázva vagyok, ezért gondoltam hogy írok ide, hátha valaki tud megoldást!
2011. jan. 18. 15:09
 3/5 A kérdező kommentje:

Csak a lényeget nem írtam le végül... :)

Eredetileg függő és függetlenítve lett.

2011. jan. 18. 15:10
 4/5 bp1985 ***** válasza:
Akkor valszeg rossz a rom rajta. Keress rá valami hackeltet, bár az sem garancia, hogy tökéletes lesz rá. Hivatalos rom kell rá, azzal tuti, hogy működik, bár garanciádnak már lőttek, de ezt gondolom, te is tudod.
2011. jan. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen azzal tisztába voltam a vásárlásnál is! 2.2 moddolt rom van rajta, 2.1-et simán vissza tudom rá rakni?
2011. jan. 18. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!