Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha külföldről veszek iphone 4...

Ha külföldről veszek iphone 4 et akkor be tudom állitani rajta a magyar nyelvet vagy a netről lekel töltenem?

Figyelt kérdés
2011. jan. 18. 16:17
 1/8 bp1985 ***** válasza:
Jailbrake, meg mindeféle hack után menne a magyar rá, ha van. Amúgy gondolom te is at&t -s függőt akarsz. Az nem fog menni, mert azokat sorba tiltják le. IPhone 4 meg amúgy sem éri meg az árát, de te tudod.
2011. jan. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Utolsónak: Ne szólj már hozzá valamihez ha nem is értesz hozzá! Az iOS 4 -ben már alapból van magyar nyelv.
2011. jan. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 bp1985 ***** válasza:
Másodiknak: Elolvastad az egész kérdést? Ha külföldről veszek iphone 4 et Hoppá, külföld. Tudod, külföldi telefonba nincs magyar. Olvass, és utána okoskodj...
2011. jan. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Utolsónak: Te rohadtul ne pofázzál ha nem vágod h miről beszélsz.

[link]

komolyan....

2011. febr. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
már nem kell
2011. febr. 7. 17:43
 6/8 bp1985 ***** válasza:
Jön, de nincs rajta gyárilag okoska. Olvasni majd megtanulok helyetted, ha szeretnéd.
2011. febr. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Dehogy nincs rajta gyárilag. Ha 4-es iOS van rajta, akkor akár Zimbabwéből is rendelheted, lesz rajta magyar nyelv. Úgy szeretem amikor olyanok okoskodnak, akiknek halvány lila f*ngjuk sincs az egészről.
2011. febr. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Azt én is szeretem.

Benne van gyárilag elmondom neked, mert mivel küldjék neked 3.13 mal? Multitasking is csak az iOS 4 ben van (és onnantól tovább), és a mgayar nyelv is így van.

2011. febr. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!